web analytics
İstanbul evden eve nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat
Ocak 4, 2021
Ofis Taşıma
Ofis Taşımacılığı
Ocak 7, 2021
Eşya depolama

Eşya depolama

Eşya Depolama

Ev eşya depolama ile ilgili sıkça sorulan bir soru eşya depolama hizmeti nedir?
Eşya depolama
eşya türü fark etmeksizin eşyaların depolanmasıdır. Bu işi yapan firmalar farklı alanları depolama hizmeti için kullanmaktadır. Bir depolama hizmeti almak için hangi eşyalarınızı depolamak istediğinizi firma yetkililerine belirtmeniz durumunda seçtiğiniz eşyalar için doğru depolama koşulları oluşturulacaktır. Depolama işlerini sizin için depolama şirketleri yapabilir. Ayrıca eşyalarınızı firmanın deposuna kendiniz götürmezsiniz firma ile randevulaştığınız gün ve saat de firma çalışanları gelir. Ve belirlediğiniz eşyaları paketleyip firmanın deposuna taşırlar.  İçinize sinmezse eşyalarınızın muhafaza edileceği depoyu görmeye gidebilirsiniz.  Depolama hizmeti almanın bir avantajı da siz ihtiyaç duyana kadar eşyalarınız ilk günkü yeniliğini koruyarak güvenli depoda sizi bekliyor olacaklar.
eşya depolama

eşya depolama

Ev Eşyası Depolama

Elinizde bulunan fazla eşyaları ne yapacağınızı bilmiyorsanız, taşınma işleminizi erteleyecekseniz. Ve taşınma işlemi gerçekleşene kadar eşyalarınızı muhafaza edecek uygun bir alan yoksa Ya da eşyalı olarak kiralamayı düşündüğünüz bir evi eşyasız olarak kiralamaya karar verdiyseniz. Ev eşyası depolama hizmeti veren bir firma ile anlaşabilirsiniz.  Eşya depolama hizmeti alacaksanız size birkaç tavsiyemiz var.

Eşya Depolama Tavsiye                             

 • Öncelikle depolamak istediğiniz eşyaların bir listesini çıkarın.
 • Sonrasında depolama hizmeti veren firmaları araştırın.
 • Firma seçimi yaparken firma yetkililerinin sorularınıza net cevaplar verdiğinden emin olun. Nakliye ve depolama işinin en önemli unsuru güvendir.
 • Tercih etmeyi düşündüğünüz firma hakkında internet ortamında bir araştırma yapın. Firma hakkında yapılan yorumlara göz gezdirin. İnsanlar bir firma tarafından mağdur edilmişse en yakın şikâyet mercii olan internet ortamına başvururlar.
 • Firma yetkilisiyle görüşürken fiyat konusunda tam olarak netleşin sonradan çıkacak aksilikler canınızı sıkabilir.
 • Anlaştığınız firmanın saklama deposunu mümkünse kendiniz ziyaret edin.
 • Taşıma işlemi gerçekleşirken firma çalışanlarının yanında olmanız önemli, sizin varlığınız onları daha titiz çalışmaya sevk edecektir.
 • Mutlaka bir sigorta ve sözleşme yapın. Sevkiyat işlemi tamamlanmadan ücretin tamamını ödemeyin firmaya ödeyeceğiniz ücret bir nevi sizin güvencenizdir.
 • Tercih edeceğiniz firmanın depoların güvenliğini nasıl sağladığını öğrenin. Eşyalarınızı koyacağınız depolar mutlaka kamera sistemiyle izlenmeli ve 7/24 kayıt altına alınmalıdır.

Ev Eşyası Depolama Firmaları

Her nakliyat firması depolama hizmeti sunmaz. Fakat ev eşyası depolama firmaları sizin için eşyalarınızı verdiğiniz adresten alır. Muhafaza edecekleri depoya götürür. Yani nakliyat firmaları gibi eşya taşıma hizmetinin yanında depolama, muhafaza etme hizmeti de verirler.  Ayrıca depolanmasını istediğiniz eşyalarınızı güzelce paketlerler. Bulunduğu depo içerisinde çürümesini ve küflenmesini ve kokmasını önlemek için belirli periyotlarla depoyu havalandırırlar. Bütün bunlarla beraber eşyalarınız güvende olur. Kurumsal depolama gibi bir hizmetten de faydalanabilirsiniz. Arşiv odanızda artık yer kalmadıysa evraklar gereğinden fazla yer kaplamaya başladıysa kurumsal depolama hizmeti veren bir eşya depolama şirketiyle anlaşabilirsiniz. Ev eşyası depolama hizmeti almak için kendinize yakın bir depoyu tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu konuda ev eşyası depolama ikiye ayrılıyor. İstanbul Avrupa yakası ve ev eşyası depolama İstanbul Anadolu yakası olarak araştırmanızı daraltırsanız daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz.
ev eşyası depolama

ev eşyası depolama

Depolama Hizmeti

Bediroğlu Nakliyat firması evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra eşya depolama hizmeti de vermektedir. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Ve ardından uzman ekspertiz ekibimiz depolamak istediğiniz eşyalarınızın hacmini hesaplayıp size gereken alanı tespit edecektir. Eşyalarınızı depolamak istediğiniz süreyi de tarafınızdan alacaktır. Elde edilen veriler ışığında size net bir fiyat teklifi yapılacaktır. Sonrasında alanında uzman ekibimiz randevulaştığımız tarih ve saat de gelerek eşyalarınızı maksimum özenle paketleyip muhafaza edilecekleri depoya getireceklerdir. Eşyalarınız depolarımızda olağanüstü güvenli koşullarda sizin için muhafaza edilecektir. İstediğiniz zaman eşyalarınızı depomuzdan çıkarabilirsiniz. Ayrıca yapacağımız sigorta ve sözleşmeyle eşyalarınızı garanti altına almış olacaksınız. Evinizin yanı sıra ofis eşyalarınızı da depolayabilirsiniz.
Uzman ekibimiz eşya analizini yaptıktan sonra ofisinizin tamamını depolamak için gerekli alanı tespit edip size bir fiyat bilgisi çıkarır. Ardından randevu tarihinizde gelen ekibimiz evrakları ve dosyalarınızı büyük bir imtina ile kolilesin. Bunların yanında taşınmasını istediğiniz masa, sandalye ve elektronik cihazları da ayrı ayrı paketleyip nakliye aracına yükleyerek muhafaza edilecekleri depoya yerleştirirler. Bütün süreç büyük bir özenle yönetilir ve gerçekleştirilir. Çünkü ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bütün depolarımız belirli aralıklarla temizlenir ve havalandırılır. Eşyalarınız tekrar kullanacağınız güne kadar yeniliğini ve sağlamlığını koruyarak sizi bekler. Yaptığımız sözleşme sigorta ile eşyalarınızı ekstra bir güvence altına almış olursunuz. Yüzlerce firma arasından kaybolmadan uçsuz bucaksız bir telefon trafiğine girmenize gerek yok. Depolama işlemini en ekonomik ve hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Eşya depolama firmaları

Eşya depolama firmaları

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları hizmetin de fiyatı belirleyen temel unsur depolanacak eşyanın kapladığı alandır. Depolama hizmeti veren firmaların geneli nakliyat parası talep etmez bu durumu mutlaka göz önünde bulundurun. Çünkü eşya depolama hizmeti hali hazırda biraz maliyetli bir iştir. Bu işi en ekonomik şekilde çözüme kavuşturmalısınız. Depolamak istediğiniz eşya ne kadar büyükse fiyat da doğru orantı da artıyor. Depolanmasını istediğiniz eşyanın ne kadar süre depoda kalacağı da fiyatı belirleyen bir diğer unsurdur. Bir örnek verecek olursak 1+1 ev eşyası depolama 6 aylık fiyatı ortalama olarak 400-500 TL arasındadır. Deponun büyüklüğü ve eşyaların kalacağı süreye göre fiyat değişkenlik göstermektedir. Kendinize en uygun alanı belirlemekte zorlanıyorsanız eşya depolama hizmeti veren firmaların uzman ekspertizlerinden yardım isteyebilirsiniz. Ekspertiz eşyalarınızın boyutuna bakarak toplam hacmi hesaplayarak ne kadar bir alana ihtiyacınız olduğu konusunda size yardımcı olabilir.

Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Depo Alanı 2+1 Depo alanı 3+1 Depo Alanı
 • Güvenlikli
 • Korunaklı
 • Kameralı Sistem
 • Hijyenik
 • Rutubetsiz Alan
 • Hijyenik
Fiyat=400Tl Fiyat=500Tl Fiyat=600Tl

Ofis Eşyası Depolama

Aslında ofis eşyası depolama, ev eşyası depolama hizmetiyle hemen hemen aynı doğrultuda hizmet vermektedir. Fakat burada farklı olarak depolanacak eşyalar çeşitli arşiv belgeler yer almakta. Eğer bu şekilde bir depolama söz konusu ise oldukça dikkatli olmalısınız. Kurumsal depolama hizmeti alıyorsanız ya da almayı düşünüyorsanız. Evrakları ve arşiv belgelerini koyduğunuz kolilerin asla açılmayacağından, çalınmayacağından emin olmalısınız.
Bu yüzden belgelerinizi ve kıymetli eşyalarınızı mutlaka güvenli ev eşyası depolama şirketine teslim etmelisiniz. Bütün bunlarla beraber firmaya emanet ettiğiniz eşyaların başına bir şey gelme yok denecek kadar azdır. Her ihtimale karşın mutlaka firma ile bir sigorta ve sözleşme imzalamalısınız. Kâğıt havasız kalınca küflenebilir, firmanın depoları belirli aralıklarla havalandırdığından ve temizliğini yaptığından emin olmak önemlidir.
Ev eşyası depolama hizmeti veren firmaların tamamı bu hizmeti ofis eşyaları ve gereçleri içinde sağlamaktadır.  Ofis eşyaları genel itibariyle çok yer kaplamadığından dolayı fiyatlandırma konusunda çok bir ücret ödemenize gerek olmayacaktır. Depolama hizmeti veren firmaların tamamının aylık olarak en küçük yer için talep ettikleri ücret 100 TL’dir.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 5 Ortalama: 5]