web analytics

Pendik Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Nisan 19, 2021
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Mayıs 2, 2021

Pendik Evden Eve Nakliyat

Son yıllarda ev sahipleri hiçbir işe elini sürmeden taşıma işini bu tip firmalara çok kolayca yaptırabilmektedirler. Uygun fiyatlar ile profesyonel olarak hizmet veren firmalar bulmanız mümkündür. Pendik evden eve nakliyat firması unvanı asıl işi ev eşyası taşımak olan nakliye firmalarına aittir. Firmaların bu işi yapabilmesi için K-3 Kara yolları ev ve ofis taşıma yetki belgelerine sahip olma zorunluluğu vardır. Bu belgesi mevcut olmayan taşıma firmalarının evden eve nakliyat hizmeti vermesi kanunen yasaktır. Sizde ev eşyası taşıtacak iseniz belgesiz firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Pendik evden eve taşımacılık olarak önceliğimiz size belgelerimiz ile güven verip aynı zamanda bütün hassasiyet ile eşyalarınızı taşımaya yönelik çalışmalar yapmaktayız. Firmamızın aynı zaman da birçok farklı konuda nakliyat hizmeti vermektedir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pendik evden eve nakliyat firmaları ; işleminizi gerçekleştirirken seçeceğiniz firmalar çok önemlidir. Firma ile daha önce nakliyat yaptırmış insanların yorumlarına bakın. Ve çevrenizdeki insanların daha önce tercih ettiği firmalara göz gezdirmeniz de fayda vardır. Böylelikle yaşayabileceğiniz tatsız durumlara maruz kalmaktan korunmuş olursunuz. Firmaların bünyesinde hizmet veren insanlar çok önemlidir. Köklü bir firma profesyonel ekip mutlu bir müşteri demektir. Firma hakkında yapacağınız internet üzerinde ki araştırmalarınızda o firma hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye fiyatları konumuna göre değişkenlik göstermektedir. Şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası ücretlendirmeler km başına hesaplanmaktadır.  Ortalama olarak Pendik evden eve nakliyat fiyatları 500-4.000 lira arası değişirken şehirlerarası ücret 200-6.000 lira arası olarak değişmektedir. Elbette firma fiyatlandırma sistemine göre bir aşağı bir yukarı fiyat farklılığı göstermektedir. bu fiyatlar ortalama olarak verilen fiyatlardır. Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişim kurun. Ücretsiz olarak sunduğumuz expertiz hizmetinden yaralanın. Böylelikle en sağlıklı fiyatı almış olursunuz.

Pendik Eşya Depolama

Pendik eşya depolama hizmeti, eşyaların belirli bir süre için saklanma koşulu ile depolama firmalarına bırakılma işlemine denir. Bu hizmet, yer sıkıntısı yaşayan kişiler için, eski ve kıymetli eşyaları atmaya kıyamayanlar için kolay depo imkânı sunar. Eşya depolama hizmeti veren firma ile belirlenecek bir süre için depolama sözleşmesi yapılmaktadır. Bu sözleşmeye göre süre ve ücret belirlenmekte. Taşındığınız ev küçük olabilir. Fazla olan eşyalardan dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fakat korkmayın Pendik eşya depolama olarak bu sorununuza çözüm getirdik.

Fazla eşyalarını satmak istemeyebilirsiniz. Yeni aldıkları eşyaların belirli bir süre, güvenli bir yerde saklanmasını ister insanlar. Eşya depolama hizmeti oldukça kurtarıcı olmaktadır. Evinizde artık kullanım dışı olan, elden çıkartmak istemediğiniz eşyalar mevcut olur çoğu zaman. Geçici bir süre bulunduğu ortamdan taşınması gereken eşyalar söz konusu olabiliyor. Tam da bu noktada şirketler size depolama imkânı sunmaktadır. Eşyalarınız güvenli depolar da sizin istediğiniz süre boyunca korunaklı bir şekilde muhafaza edilmekte. Bu işlemi yaparken bir defaya mahsus olmak üzere nakliye ücreti ödenmekte. Ve her ay eşya yoğunluğuna ve boyutuna göre değişmek üzere ortalama 500-800 lira arasında bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Tek seferlik nakliye ücreti ise ortalama 1000-1500 lira arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Ev Depolama 2+1 Ev Depolama 3+1 Ev Depolama
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Ful Hizmet
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=400Tl Fiyat=500Tl Fiyat=600Tl

Pendik Ofis Taşıma

Pendik ofis taşımacılığı yapan nakliye firmamızın amaçlarından biri de nakliyat uygulamalarının her noktasında sahip olmak. Ve bu personelini eğiterek siz değerli müşterilerimize doğru hizmeti vermektir. İş yeri taşımacılığı uygulaması esnasında sahip olduğu ofis eşyalarınızın taşımada zarar görmemesi için özel ambalajlama uygulamalarımızla gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Genellikle ofis taşıma hizmetimiz bir gün sürmektedir.

Pendik Ofis Taşıma Fiyatları

Küçük Araç 10 M3 Ortaboy Araç 20 M3 Büyük Araç 30 M3
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Kolileme
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=1600Tl Fiyat=2200Tl Fiyat=2700Tl

 

Pendik Şehirler arası Nakliyat

Her taşımacılık uzmanlık gerektirir ancak Pendik şehirler arası nakliyat daha bir uzmanlık gerektirmektedir. Daha uzun mesafe taşımacılığı gerektirmektedir. Uzun yol tecrübesi olan şoför ve araç filosuna sahip olması gerekir. Eşyalarınızın güvenliği konusundaki riskler her zaman daha yüksek olur.  Daha öncesinde şehir içi nakliye hizmeti verip şehirlerarası nakliye hizmeti vermemiş olan firmalardan yardım almamalısınız.

Aksi halde güzergah hesaplaması doğru şekilde yapılamaz, maliyet sürekli artabilir ve mevcut eşyalarınız hasar görebilmekte. Pendik nakliyat firması uzman kadrosu ile bu gibi sorunların önüne geçmektedir. Ücretlendirme il içerisinden farklı olmakla beraber daha yüksek ücrete tabii tutulur. Hesaplamalar km üzerinden olur.

Pendik Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

1+1 Ev Taşıma 2+1 Ev Taşıma 3+1 Ev Taşıma
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Ful Hizmet
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=2500Tl Fiyat=2900Tl Fiyat=3500Tl

Pendik Parça eşya taşıma

Evinizde veya ofisinizde kullanmadığınız eşyalarınızın veya yerini başka bir eve veya ofise taşımak istediğiniz eşyalarınızın parça başı ücreti hesaplanarak taşınması durumuna verilen hizmetimize Pendik parça eşya taşıma denir. Diğer hizmetlerimiz gibi ne kadar olduğuna bakılmaksızın firmamız için önemli olan tek şey siz müşterilerimizin memnuniyetidir

Pendik Asansörlü Nakliyat

Pendik asansörlü evden eve nakliyat olarak her zaman sektörde kaliteli hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Sektördeki son teknolojiyi kullanarak, profesyonel ekibimiz ile pratik, hızlı, sigortalı asansörlü nakliye hizmeti vermekteyiz. Asansör ile nakliyat genellikle dar merdivenli veya yüksek bina katlarına taşımacılığın zorlayıcı olduğu durumlar da tercih edilen bir yöntemdir. Gerek zamanınızda tasarruf etmenizi sağlayacak gerek ise eşyalarınızın daha güvenli halde taşınmasına sebep olacaktır.

Bu durumlar da eşyalarınız evinizin balkonundan, çatı katından veya penceresinden taşınması gerekmektedir. Bunun için özel olarak tasarlanmış asansörlü araçlar kullanmaktayız. Pendik Asansörlü nakliyat, binanın dışından vinçler yardımı ile eşyaların asansöre yüklenmesi ve ilgili kata vinç yardımıyla çekilip nakliye şirketi çalışanları tarafından eve yerleştirilmesiyle yapılan bir hizmettir. Ancak asansörlü nakliye işlemi çarpık kentleşme olan bölgelerde uygun olmayacağından kaynaklı bölgeye göre yapılıp yapılamayacağı değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun için konumunuza göre firmamızla iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Pendik Asansörlü Nakliyat Fiyatları

1+1 Ev Taşıma Fiyatı 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3+1 Ev Taşıma Fiyatı
Fiyat=1600Tl Fiyat=1950Tl Fiyat=2200Tl

Pendik Eşya Paketleme

Eşya paketleme nasıl yapılır sorusunu size şu şekilde aktaralım; Nakliye işlemi gerçekleştirmeden önce eşyaları hasarlara karşı korunmakta. Bunun için bir kaç küçük ama önemli önlemler alırız. Paketleme işi çoğu zaman çok yorucu ve ciddi bir vakit kaybı olmaktadır. Çoğu insan çalıştığı için vakit bulamayıp veya bütün gün paketleme ile uğraşmak istemeyen insanlar bulunmaktadır. Tam bu nokta da eşya paketleme yapan firmalar bulunmakta. Bu firmalardan biri de bizim bünyemizde hizmet verdiğimiz bir bölümdür. Pendik nakliyat olarak profesyonel ekibimizle hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sunuyor. Eşyalarınızı kategori şeklinde ayırarak orta boyutlar da bir koliye yerleştirilip üzerine koli içeresinde ne olduğuna dair ibareler koymaktayız. Örneğin kıyafetlerinizi yazlık, kışlık, çantalar, kırılacaklar vb. şekilde kategorilere ayırabilirsiniz. Bunun nedeni müşterilerimizin taşındıktan sonra tek tek koli içlerinden eşyalarını aramamalarıdır. Firmamız nakliyat işine gösterdiği titizliği eşya paketlemeye de göstermektedir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

1Pendik evden eve nakliyat ücretleri ne kadar?

Taşımalar ortalama şehir içi 700-6.000 lira arasındadır.
2Pendik eşya ambalajlama hizmetiniz var mı?
Evet. Paketleme hizmetimiz mevcut.
3Taşımada hasar önleme adına neler yapıyorsunuz?
Eşya paketleme, sigortalama ve deneyimli personel bulundurmaktayız.
4En uygun fiyatı almak için önerileriniz nedir?
Taşıma firmaları hakkında araştırma yapın. Firma şikayetlerine bakın. Firma ile yeinde görüşme sağlayın.
Not: Nakliye sırasında sorun yaşamamak için bütün detayları önceden öğrenmeniz işinizi kolaylaştırır.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]