web analytics

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat
Nisan 15, 2021
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Nisan 19, 2021

Üsküdar Evde Eve Nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat denildiğinde aklımıza direkt nakliye firmaları gelmektedir. Ancak öncelikle size nakliyenin ne anlama geldiğini açıklamamız gerekir. Nakliye, eşyaların bir yerden farklı bir yere taşınması veya aktarılması durumuna verilen addır. Bu taşımalar şehir içi nakliyeler ve şehir dışı nakliyeler olmak üzere ikiye ayrılır. Ancak bazı nakliye firmaları uluslararası evden eve nakliyat imkanını da sunmaktadır. Nakliye işlemi yalnızca evler için sınırlı değildir. Aynı zamanda ofis veya şirket taşınmalarını da kapsar. Ancak en sık karşımıza çıkan seçeneklerden biri evden eve nakliyat durumudur.  Üsküdar’da bulunan ve evden eve nakliyat işimizi gerçekleştiren firmamız bizlere bu imkanı sunmaktadır. Şirketimizin amacı eşyalarınızı en güvenli bir biçimde nakletmektir.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Üsküdar evden eve nakliyat firmaları işleminizi gerçekleştirirken seçeceğiniz firmalar çok önemlidir. Bu firmaların daha önce çevrenizden tercih edilen ve onaylanan firmalar olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Nakliye işlemlerinde ortalama bir fiyat vardır. Bu fiyatın çok altında veya çok üstünde işlem yapmak isteyen nakliye firmalarına temkinli yaklaşmanızı öneririz. Mümkün mertebe daha önce çevrenizden tercih edilen ve deneyimlenen nakliye firmalarınızı seçmeniz sorun yaşamamanız açısından önemlidir. Bir diğer faktör ise şirketin ne kadar köklü olduğudur. Seçiminizi yaparken ilgili şirketin geçmişine de bakmayı unutmayınız.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Üsküdar evden eve nakliyat fiyatları gidilecek konuma göre değişmektedir. Şehir içi, şehirlerarası ve ofis taşıma fiyatları birbirinden farklıdır. Bunun sebebi nakliye firmalarının ücreti kilometre başına hesaplamasından kaynaklıdır. Ancak ortalama olarak şehir içi nakliye fiyatları 500-6.000 Tl lira şehirler arası nakliye fiyatları 1.500-10.000 Tl şeklinde değişkenlik göstermektedir. Bunlar ortalama hesaplanan rakamlardır. En doğru bilgiyi ve fiyatı almak için nakliye firmanız ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu fiyatlar örnek olduğundan daha aşağı veya yukarı fiyatlar ile karşılaşabilmeniz mümkün olabilir.

Üsküdar Eşya Depolama

Üsküdar eşya depolama, nakliye şirketlerinin veya depolama şirketlerinin gerçekleştirdiği bir taşımacılık işlemidir. Evinizde veya ofisinizde artık kullanım dışı olan ancak elden çıkartmak istemediğiniz eşyalar var olabilir. Veya geçici bir süre bulunduğu ortamdan taşınması gereken eşyalar söz konusu olabilir. Bu durum olduğundan eşya depolama şirketlerine güvenli bir biçimde eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Eşyalarınız güvenli depolarda siz istediğiniz sürece korunaklı bir biçimde muhafaza edilmektedir. Bu işlemi yaparken bir defaya mahsus olmak üzere İstanbul evden eve nakliyat işlem ücreti ve her ay eşya yoğunluğuna ve ebatına göre değişmek üzere ortalama 500-800 lira arasında bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Tek seferlik nakliye ücreti ise ortalama 1000-1500 lira arasında değişmektedir.

Üsküdar Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Ev Depolama 2+1 Ev Depolama 3+1 Ev Depolama
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Ful Hizmet
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=400Tl Fiyat=500Tl Fiyat=600Tl

Üsküdar Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Genellikle adını duyduğumuz nakliye firmaları il içerisinde hizmet veriyormuş gibi görünse de aynı zamanda bazı nakliye firmalarının Üsküdar şehirler arası nakliyat hizmet verme durumu da söz konusudur. Ev veya ofisinizi farklı bir şehre taşıma durumunuz söz konusu olduğunda da nakliye firmalarına başvurmanız gerekmektedir. Fakat nakliye ücretleri kilometre başına hesaplandığından şehir içi nakliyeden biraz daha fazla bir ücret ödemeniz gerekecektir. Eşyalarınızın ebatları ve yoğunluğu göz önünde bulundurulduktan sonra yeterli görülecek araç ile taşıma işlemi en güvenli ve hasarsız biçimde yapılacaktır. Burada önemli olan ödeyeceğiniz fiyat değil, nakliye şirketinin ne kadar güvenilir ve işini ne kadar iyi yaptığıdır. Bu durum göz ardı edilmemelidir.

Üsküdar Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

1+1 Ev Taşıma 2+1 Ev Taşıma 3+1 Ev Taşıma
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Ful Hizmet
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=2500Tl Fiyat=2900Tl Fiyat=3500Tl

Üsküdar Ofis Taşıma

Genellikle çevremizden insanların hep evlerini taşıdıklarını duyarız. Ancak nakliye firmaları yalnızca ev taşımak için değil aynı zamanda ofis taşıma için de hizmet vermektedirler. Ofisinizi en güvenli bir biçimde şehir içi, şehirlerarası veya uluslararası olarak güvenli bir biçimde nakliye firmamıza emanet etmeniz mümkündür. Ofisinizdeki eşyalar ve boyutları hesaplandıktan sonra uygun görülen araçlarla nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Üsküdar ofis taşımacılığı mümkün olduğunca nakliye işlemini en hasarsız ve en sorunsuz bir biçimde sonlandırmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Üsküdar Ofis Taşıma Fiyatları

Küçük Araç 10 M3 Ortaboy Araç 20 M3 Büyük Araç 30 M3
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Kolileme
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=1700Tl Fiyat=2300Tl Fiyat=2900Tl

Üsküdar Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat Üsküdar yalnızca ev veya ofis taşıma hizmetini topyekûn vermemektedir. Aynı zamanda parça eşya taşıma imkânını da müşterilerine sunmaktadır. Üsküdar parça eşya taşımanın ne olduğundan kısaca bahsedecek olursak şöyle izah etmemiz mümkün olabilir; evinizde veya ofisinizde kullanım dışı olan eşyalarınızın veya yerini başka bir eve veya ofise taşımak istediğiniz eşyalarınızın parça başı ücreti hesaplanarak taşınması durumuna verilen adı üsküdar parça eşya taşıma olarak adlandırılır. Söz konusu işlem gerçekleştirilirken son derece titiz ve özenli çalışılmaya devam edilmektedir.  Nasıl ve ne kadar olduğuna bakılmaksızın şirketimizin tek amacı müşteriyi yüzde yüz memnun ederek uğurlamaktır.

Üsküdar Asansörlü Nakliyat

Nakliye işlemi araçlarla tamamlandıktan sonra ilgili konuma nasıl yerleştirileceği nakliye çeşitleriyle ilgilidir. Üsküdar asansörlü nakliyat da bu seçeneklerden biridir. Üsküdar asansörlü evden eve nakliyatın ne olduğundan bahsedecek olursak şöyle izah etmemiz mümkün; Normal nakliye işleminde eşyalar bina içerisinden taşınmak suretiyle ilgili bölüme yerleştirilir. Ancak asansörlü nakliyatta bu durum böyle değildir.

Üsküdar asansörlü taşımacılık, binanın dışından vinçler yardımıyla eşyaların asansöre yüklenmesi ve ilgili kata vinç yardımıyla çekilip akabinde nakliye şirketi çalışanları tarafından eve yerleştirilmesiyle yapılan bir işlemdir. Bu işlem eşyalarınızın zarar görmemesi açısından daha güvenli bir işlem olduğu gibi aynı zamanda size zamandan da tasarruf etme imkanınızı sağlamaktadır. Ancak asansörlü nakliye işlemi çarpık kentleşme olan bölgelerde uyumsuz olabileceğinden bölgeye göre yapılıp yapılamayacağı değişkenlik göstermekte. Konumunuza bağlı olarak nakliye şirketinizden bu konuyla ilgili görüş isteyebilir, uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Üsküdar Asansörlü Nakliyat Fiyatları

1+1 Ev Taşıma Fiyatı 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3+1 Ev Taşıma Fiyatı
Fiyat=1400Tl Fiyat=1800Tl Fiyat=2200Tl
Not: Fiyatlar tek taraflı asansör kullanımı için geçerlidir.

Üsküdar Eşya Paketleme

Nakliye işlemi gerçekleşmeden önce eşyaların paketlenmesi gerekmektedir. Bunu isteye bağlı olmak üzere bazı nakliye firmaları da yapabilmektedir. Eğer paketleme işlemini siz yapmak istemiyorsanız iletişim kurduğunuz nakliye firmasına böyle bir seçenekleri olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Her nakliye firması bu hizmeti vermemektedir. Eğer paketleme işlemini kendiniz yapacaksanız size ne yapabileceğinize dair örneklendirmeler verebiliriz. Öncelikle eşyalarınızı kolilemeye başlarken kategorilere ayırmanızda fayda var.

Eşya Paketleme Özen İster

Bu sayede kategorilere ayırdığınızda taşıma işlemi gerçekleştikten sonra yerleştirme işleminizi rahatlıkla yapmanızı sağlayacak. Örneğin kıyafetlerinizi yazlık, kışlık, çantalar, ayakkabılar vb. şekilde kategorilere ayırarak toplamak faydalı olmakta. Kolileme işlemini yaparken mutlaka kolinin üstüne içinde ne olduğuna dair bir ibare eklemekte fayda var. Kolileri seçerken orta boyda olmasına özen gösterin. Bu sayede taşıma ve eşya alımı açısından size kolaylık sağlayacaktır. Kolilerin içine cam eşyalarınızı yerleştirirken çok ağır olmamasına özen gösterin. Eşyalarınızı yerleştirirken gazete kâğıtlarıyla veya plastik patpatlar yardımıyla cam eşyalarınızı sardıktan sonra kolilere yerleştiriniz. Aksi halde eşyalarınızda çizikler, kırıklar veya deformasyonlar olur. Çok büyük eşyalarınızı kolilere doldurmak yerine streç filmler ile filmleyerek Nakliye aracına koyulmasında fayda vardır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

1Üsküdar Evden eve nakliyat fiyatları Ne kadar.

Nakliyeler ortalama şehir içi 500-6.000 lira olarak değişmektedir.
2Üsküdar eşya paketleme hizmetiniz mevcut mu?
Evet. Eşya paketleme yapıyoruz.
3Güvenli bir sorunsuz bir nakliye olması adına ne tür önlemler alıyorsunuz?
Eşya paketleme, sigortalama ve deneyimli personel bulundurmaktayız.
4Fiyatı çok az veya çok yüksek olan firmalarına karşı ne yapmalıyız?
Google’ firma hakkında araştırma yapın. Firma şikayetlerine bakın.
Not: Nakliye sırasında sorun yaşamamak adına bütün detayları önceden öğrenmeniz işinizi kolaylaştırır.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]