web analytics

Kartal Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat
Mart 14, 2021
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Mart 14, 2021

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat uzun yıllardır nakliye sektörünün liderleri arasındadır. 1981 yılından beri 40 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bulunan İstanbul Bediroğlu evden eve nakliyatın en kolay yapıldığı şirketlerdendir. Evden eve nakliyat günümüzde sıklıkla yapılmaktadır. Bediroğlu evden eve nakliyat pek çok hizmeti barındırmaktadır. Bu hizmetler paketleme, araca yükleme yapma, ilgili adrese boşaltma, yerleştirme ve montaj yapmaktır. Bütün bu hizmetler nakliye işlemi içerisindedir. Kartal nakliye ücreti belirlenirken bütün bu hizmetler dahil edilir. Kartal ilçesi İstanbul’un en büyük ilçelerindendir. Bu yüzden sıklıkla nakliye işlemleri yapılan bir ilçe olma özelliği taşımaktadır. İstanbul Kartal evden eve nakliye işlemlerinde öncelikle bir anlaşma sağlanır. Bu anlaşmada ücret, hizmet içeriği ve teslim edilecek adres gibi şeyler yer almaktadır.

Evden eve nakliyat da her ürün sigortaya tabi tutulmaktadır. Ve bu hizmet ücretsizdir. İlgili adrese taşınan ürünlerin montajı gerekiyorsa belirtilen yerlere montaj da yapılmaktadır. Nakliyat işlemlerinde rayiç ücretler belirlenmektedir. Bediroğlu firması güven ve hız konusunda sektörün liderleri arasındadır. Kartal evden eve nakliye şirketinde montajı yapılması gereken ürünler için işinde uzman kişiler tahsis edilmektedir. Montaj ve sabitleme işlemleri uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Nakliye esnasında eve zarar verilmez ve temiz tutulur. Bu durum sektörün kriterlerindendir. Nakliye işlemlerinde evlerin oda sayısına göre ekip tahsis edilmektedir. Yani yeterli miktarda ekip eve göre belirlenmektedir. 3+1 evlere ve villalara gereken sayıda personel ayarlanır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Şirketi

Kartal evden eve nakliye şirketi hızlı bir şekilde nakliyat yapılmaktadır. Bu şirket Türkiye’nin bütün illerine nakliye yapmaktadır. Bedir Oğlu firmasıyla iş yapmadan önce firmayla iletişime geçerek hizmet hakkında bilgi alınabilir. Firmadan hem mail yoluyla hem de telefon numaralarıyla bilgi sunumu mevcut. Bu şirket ile evden eve ve ofisten ofise nakliye yapılabilir. Bediroğlu nakliyat şirketi gereken belgelere sahip olan kurumsal bir firmadır. Firma K3 yetki belgesine sahiptir. Nakliye için gereken belgelere sahip bir firmadır. Bediroğlu ile günün her saatinde teslimat yapılabilmektedir. Bu firmayla İstanbul’daki şubelerden Türkiye’nin herhangi bir yerine nakliyat yapılabilir. Bediroğlu bütün ürünlerin sigortasını boyut fark etmeksizin yapmaktadır.

Bediroğlu firması nakliyatın dışında pek çok hizmetin yapıldığı bir şirkettir. Bu hizmetler parça eşya taşımacılığı ve eşya depolama gibi hizmetlerdir. Bu iki hizmet sıradan nakliye işlemlerinden çok daha farklıdır. Özellikle eşya depolama hizmeti ürünlerin sadece nakliyesinin değil depolamasının da yapıldığı bir hizmet olma özelliği taşıdığı için diğer kategorilerden oldukça farklıdır. Bediroğlu eşya depolama ve diğer farklı hizmetler için gereken belgelere ve ortama sahip firmalardan biridir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kartal evden eve nakliyat fiyatlarında ağırlık, ürün sayısı, yolculuk süresi gibi etkenler ücrette etkilidir. Diğer yandan ekstra hizmet tercih edilirse ücret artar. Kartal evden eve nakliye için önceden firma ile konuşup bir ön ücret alınabilir. Nakliyat da asansör kullanılıp kullanılmaması da ücreti etkiler. 1+0 evin taşıma ücreti 2000 TL ile 2700 TL arasında değişmektedir. Asansörlü nakliyat ücreti en az 1000 liradır. 1+1 evlerin taşıma ücretleri 2600 lira ile 3500 lira arasında değişmektedir. Ürünlerin miktarına ve teslim adresine göre ücret değişebilir. Asansörlü nakliyat ücretleri 1+1 evlerde en az 3600 TL’dir. 2+1 evlerin nakliye ücretleri 3500 lira ile 4500 lira arasında değişmektedir. 3+1 evlerde bu ücret ortalama 4500 liradır. Asansör kullanılırsa 5500’ e kadar çıkabilir. Villa taşıma ücretleri ise 9000 lira ile 15000 lira arasında değişmektedir. Villa taşımacılığında evin kaç katlı olduğu ücreti değiştirmektedir. Mesela dubleks evler ile 5 katlı evlerin ücretleri birbirlerinden farklıdır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Kartal evden eve nakliyat firması en hızlı ve en güvenilir nakliyatın yapıldığı şirkettir. Bu şirket ile ev, ofis ve eşya taşımacılığı kolaylıkla yapılabilir. Evden eve götürülecek olan ürünler için yeterli sayıda araç vardır. Bu araçlardan eve uygun olan tahsis edilir. Bediroğlu garantili ve sigortalı bir şekilde taşımacılık yapmaktadır. Bütün işler için fatura da kesilmektedir. Bu firmada eşyalarınız hassasiyetle taşınmaktadır. Evden eve nakliyat da bütün ürünler gereken malzemelerle paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Ayrıca vazo ve tabak gibi kırılabilir ürünler için özel malzemeler kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin paketlemesi ve nakliyesi daha özel yapılmaktadır.

kartal parça eşya taşıma

Kartal parça eşya taşıma

Kartal Nakliyat Hizmetleri

Kartalda yapılacak olan nakliyat işlemleri belirli kategorilere ayrılır. Bu durum işlemlerin daha sistemli yapılması için gereklidir. Nakliyat kategorileri asansörlü taşıma, normal taşıma ve parça eşya taşımacılığı gibi şeylerdir. Bu hizmetlerin ücretleri birbirlerinden farklıdır. Kartal’daki nakliyat süresi 6 saat gibi bir sürede halledilmektedir. Aynı il içerisindeki semtlerde süre hemen hemen böyledir. İller arası taşımacılık 2- 3 gün sürebilmektedir.

Kartal Asansörlü Nakliyat

Kartal asansörlü nakliyat hizmeti Türkiye’nin her yerinde yapılmaktadır. Asansörlü nakliyat işlemleri biraz daha farklı olmaktadır. Bu işlem kesinlikle diğer kategorilerden daha hızlı ve daha kolaydır.  Asansörlü nakliyat genelde 2 ve 3 kat üzeri evlerde uygulanır. Birinci kattaki evlerde bu işlem gerekli değilse kullanılmamaktadır. Ayrıca oldukça ağır eşyaları bulunan evlerde asansörlü nakliyat ile taşınmaktadır. Diğer yandan apartman içerisi dar ise ya da apartman asansörü kullanılmayacaksa yine asansörlü nakliyata başvurulmaktadır. Asansörlü nakliyat da süre daha kısa olmaktadır. Nakliyat işlemlerin büyük bir bölümü asansörlü olacak şekilde yapılmaktadır. Böylece bu hizmet her iki taraf içinde daha kolay olmaktadır. Asansörlü nakliyat da bir sorun olmaması için bütün önlemler alınmaktadır. Ayrıca eşyaların ve çalışanların güvenliği için de çeşitli önlemler alınmaktadır.

kartal eşya depolama

Eşya Kartal depolama

Kartal Sigortalı Nakliyat

Kartal sigortalı nakliyat bütün kategorilerde yapılmaktadır. Sigorta işlemleri bütün ürünler için yapılmaktadır. Ve bu işlem ücretsizdir. Bütün ürünler için sigorta kaydı oluşturulmaktadır. Sadece bazı ürünler de sigorta ücreti alınmaktadır. Fakat genel olarak bir ücret talep edilmemektedir. Sigorta işlemleri hizmet içeriğinde de yer almaktadır. Müşteriye sunulan ücretsiz hizmetlerden biridir. Sigorta yapımı neredeyse bütün şirketlerce yapılabiliyor. Sigortalar belli bir süre sonra iptal edilmektedir.

Kartal Parça Eşya Taşıma

Bediroğlu firmasının sunduğu bir diğer nakliyat hizmeti ise Kartal parça parça eşya taşımaktır. Bu hizmet ara ara müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Parça eşya taşımacılığında ücretler çok daha düşüktür. Bu hizmette ücretler 1000 lira ile 1500 lira arasında değişmektedir. Bu hizmet kategorisinde Online ortam üzerinden fiyat teklifi alınmaktadır. Parça eşya taşımacılığında ürünün her yeri ambalajlanmaktadır. Bu kategoride de diğerler kategorilerde olduğu gibi indirimli fiyatlar uygulanmaktadır. Ayrıca bu hizmette garanti de yapılmaktadır. Nakliye hizmetlerinde belirli ücret tarifeleri vardır.  Müşterilere bu rayiç ücretler üzerinden teklif verilmektedir.

Kartal Ofis Taşıma

Kartal Ofis Taşımacılığı Global dünyada artık sıklıkla yapılan bir işlemdir. Ofis taşımacılığında bütün ürünler hassasiyetle paketlenmekte ve asansörlü olacak şekilde gönderilmektedir. Gerekmediği zamanlarda asansör kullanımı yapılmamamkta. Genel ofis ürünleri olan sandalyeler, masalar ve koltuklar kısa bir sürede teslim edilmektedir. Belirtilen adreste paketlenen ve araca yerleştirilen ürünler teslim adresinde uzman ekip tarafından araçtan indirilir ve asansör kurulumu yapılmaktadır. Bütün ürünler ofis içerisinde müşterinin istediği şekilde yerleştirilir ve sabitlenmektedir. Ofis Taşımacılığı bu tarz hizmetleri barındırmaktadır.

Kartal Eşya Depolama

Eşya depolama işlemleri Bediroğlu nakliyat firması tarafından yapılan işlemlerden biridir. Böylece bu işlem evlerinde ya da iş yerlerinde eşyaları için yeterli alanı olmayan müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Eşya depolama da öncelikle bütün ürünler gerektiği şekilde paketlenmektedir. Bu durum ürünlerin güvenliği için oldukça önemlidir. Daha sonrasında paketlenen ürünler depolarımıza yerleştirilmektedir. Depolarımız oldukça temiz ve steril tutulmaktadır. Depolarımızda belirli aralıklarda ilaçlama ve dezenfeksiyon yapılmaktadır. Eşya depolama kategorisinde kimi zaman %25 ile %35 arsasında indirim uygulanmaktadır.

Kartal Şehir İçi Taşımacılık

Nakliye ve taşımacılık işlemleri şehirler arasında, ülkeler arasında ve ilçeler arasında yapılabilmektedir. Kartal ilçesinde ve özellikle ve özellikle İstanbul gibi bir yerde nakliye işlemleri sıklıkla yapılmaktadır. Şehir içi taşımacılığın en iyi yapıldığı firmalardan biri Bediroğlu Firmasıdır. Bu firma 40 yıldır kurumsal bir şirket olma özelliğini taşımaktadır. Ülkenin her yerinde ve yurt dışında da hizmet gösteren Bedir Oğlu ile kolaylıkla taşımacılık işlemleri yapılabilmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]