web analytics

Ofis Taşımacılığı

Eşya depolama
Eşya Depolama
Ocak 5, 2021
tuzla evden eve nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Ocak 7, 2021
Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma

Ofis Taşımacılığı

Bediroğlu Nakliyat İstanbul’da kurulmuş olan bir firmadır. 1982 yılında Ofis Taşıma sektörüne adım atmıştır. Firmamız her ne olursa olsun hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemiştir. İlk olarak İstanbul Maltepe de kurulan Ofis Taşıma şirketimiz sunduğu hizmet ve kalite ile günden güne büyümüştür.

Bediroğlu Nakliyatın temel ilkesi hizmet, dürüstlük ve samimiyettir. Ne olursa olsun asla prensiplerinden taviz vermeyen firmamız başarısını bu prensiplere borçludur.

Ofis Taşıma Firmaları

İlk olarak bizimle çalışmak için bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Sonraki süreç oldukça kolaydır. Ekiplerimiz taşınacak eşyaların listesini hazırlıyor. Mesafe hesaplanıyor. Detaylar görüşülerek planlama yapılıyor. Uzman ekibimizle eşyalarınız tek tek listelenecek sigorta kapsamına alınıyor. Sonrasında paketleme, ambalajlama yapılıyor. Uygun kapasitedeki araca dikkatle yerleştirilen eşyalarınız titizlikle taşınıyor. Taşıma işleminden sonra eşyalarınız aynı titizlikle yerleştiriliyor. Bediroğlu evden eve nakliye olarak biz Covid-19 salgınında gerekli hijyen kurallarına ve mesafelere uyarak uzman ekiplerimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyat sunmayı ilke edinen firmamızı rakiplerinden ayıran da budur.

Ofis Taşımacılığı Şirketi

Kurumsal şirketlerin bir yerden başka yere taşınmasına ofis taşımacılığı denir. Son yıllarda sıkça duyduğunuz ofis taşımacılığı ile adından sıkça söz ettiren Bediroğlu Nakliyat bu zamana kadar yaptığı bütün ofis taşıma fiyatları işlerinde kalitesini kanıtlamıştır. Firmamız sizlere vermiş olduğu hizmetle sıcak bir ortam sunmaktadır. Bediroğlu Nakliyat çalışma sisteminde aile ortamını prensip haline getirmiştir.

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis taşımacılığı hizmeti sürecinde firmalar farklı metotlar uygulamaktadır. Tüm bu metotların en iyisi Bediroğlu Nakliyat’a aittir. Yılların vermiş olduğu tecrübe be kalite ile sektörün en iyisi haline gelmiştir. Vermiş olduğu hizmetlerden biri ofis taşımacılığıdır. Bu hizmeti alan müşterilerimiz rahat ve güvenli bir taşınma hizmeti almaktadır.

Başarılı bir hizmet anlayışı ile çalışan Bediroğlu Nakliyat her türlü nakliye faaliyetlerinde destek vermektedir. Profesyonel ekibi ile hızlı ve güvenli şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca yaptığı tüm hizmetlerde oluşabilecek tüm sıkıntıların önüne geçmek için eşyalarınızı sigortalayarak hizmet verir.

Bediroğlu Nakliyat Firmasını Tercih Etmenizde Ki En Büyük Etkenler Nelerdir?

  • Tüm hizmetlerde profesyonel iş çıkarır.
  • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.
  • Zengin araç ve ekipmanlara sahiptir.
  • Personelleri sektörlerinde profesyoneldirler.
  • Hizmetlerini en hızlı ve düzgün şekilde yapmaktadır.

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama faaliyetleriyle de müşterilerine hizmet vermektedir. Fazla eşyanız varsa ya da mevcuttaki eşyalarınızı koyacak yer arıyorsanız Bediroğlu Nakliyat hızlı ve güvenli ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu zamanda depolama faaliyet veren firma sayısı çok azdır. Ofis depolama firmamız yıllardır deneyimli ekipleriyle nakliye dışında depolama faaliyeti de sürdürmektedir.

Asansörlü Ofis Taşıma

Bediroğlu Nakliyat asansörlü ofis taşıma hizmeti de vermektedir. Asansörlü taşıma işlemlerinde planlamanın doğru yapılması gerekir. Planlamanın doğru olması uygulamayı kolaylaştırır. Bediroğlu Nakliyat uzman ve deneyimli ekibi hızlı ve güvenli hizmet vermektedir.

Ofis Taşıma firmamız ile eşyalarınız sigorta altındadır. Sıradan nakliye firmalarında oluşabilecek sorunlar asla Bediroğlu Nakliyat’ta yaşanmaz.

Çalışan her işçi işini ciddiye alarak hızlı ve temiz iş çıkarır.

Asansör Kullanımı Nakliye Ücretini Etkiler Mi?

Asansör ile taşıma işlemleri daha hızlı şekilde biter. Asansörlü ofis taşıma işlemi daha kolaydır. Müşterilerimiz asansörle nakliye hizmetinin çok pahalı olacağını düşünürler. Aksine asansör taşımacılığı pahalı değildir. Asansör faktörü ücreti etkilemez.

Bediroğlu Nakliye firması uygun ücretler ile herkese hizmet etmeyi amaçlamıştır. Taşıma hizmetlerinin en gelişmişi asansöre taşımaktır. En hızlı sonuca ulaşılan taşıma şeklidir. Normalde saatler sürecek olan taşınmalar asansör sayesinde daha kısa sürede tamamlanır. Bu yöntemler ile taşınmak kimseye zor gelmemekte. En zor işleri nakliye firmaları tamamlar. Bediroğlu nakliye sadece taşıma da değil eşyaların yeni alanlarına yerleştirilmesi ve montajında da destek sağlamaktadır.

Hızlı, güvenli ve kaliteli taşıma için Bediroğlu nakliyeyi tercih eden binlerce müşterimiz sayesinde günden güne büyüyoruz. Sizde taşınma işlemleriniz için uzman nakliye firmalarıyla çalışmayı tercih edin. Sorunsuz ve kolayca taşınan onca müşterimiz gibi sizde sorunsuz ve kolayca taşımanın keyfini çıkarın.

Şehirler Arası Ofis Taşımacılık

Bir şehirden farklı şehre taşınmak büyük sıkıntılar yaratır. İş planlaması nakliye kalitesi çok önemlidir. Bediroğlu nakliye eksiksiz ekipmanları ve büyük uzman ekibi ile şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktadır.

Şehirler arası ofis taşıma büyük planlama ve uygulama süreçlerinden oluşur. Bu aşamalar Bediroğlu nakliye uzman ekibi ile kaliteli ve güvenli şekilde yapılmaktadır. Eşyalarınız da Bediroğlu nakliye ile sigortalıdır. Covid-19 salgını nedeni ile gerekli hijyen ve temizlik kuralları uyarak hizmet verir. Hizmet anında sosyal mesafe kurallarına da dikkat edilir.

Ofis Nakliyat Öncesi Planlama Nasıl Yapılmalı?

Kaliteli bir nakliye hizmetinin ilk işleme taşıma sürecini planlamaktır. Şehirler arası nakliye için gerekli araç, ekip ve donanımlarla Bediroğlu nakliye diğer rakiplerine fark atmaktadır. İlk önce taşımanın gerçekleştirileceği mekanda eşya tespiti sağlanır. Hasarsız bir şekilde taşıma için eşyalar ambalajlanarak muhafaza edilir.

Kırılacak olan eşyalar ayrı paketlenir. Eşyalar paketlenirken kullanılacak ambalajlar dezanfekte edilir. Her eşyanın mutlaka rapora kaydedilmesi gerekir. Eşyalarınız raporladıktan sonra tek tek sigorta kapsamına dahil edilir. Eşyaların sığacağı araç ayarlanarak yükleme yapılır. Yükleme yapılırken çok dikkatli davranılır. Eşyalarınız zarar görmemesi için uzman ekibimiz var gücü ile çalışmakta sorunsuz bir şekilde de hizmeti tamamlamaktadır. Aracı kullanan kişi de çok önemlidir. Bediroğlu Nakliyat’de her eleman olduğu gibi şoförlerde uzman ekiptir. Eşyaları taşıyacak olan ekip eğitimli ve alanında uzman kişilerdir. Bu uzman ekip sayesinde eşyalarınız güvenle ve kolaylıkla taşınır.

Kaliteli ve Güvenilir Ofis Taşıma Hizmeti

Bediroğlu Nakliyat ile güvenilir hizmet alındığında taşıma süresi boyunca kötü sürprizlerle karışılmaz. Eşyalar taşınırken kaybolmaz, çalınamaz ya da hasar görmez. Bu gibi durumlar yaşanmadığı için güvenli bir ulaşım sağlanacaktır. Bediroğlu Nakliyat’ın uzman ekipleri ile kaliteli ve güvenilir hizmet almış olursunuz.

Şehirler Arası Ofis Nakliyatta Fiyatı Belirleyen Kriterler

Şehirler arası ofis aşıma hizmet için çok para ödemenize gerek yoktur. Halkımızda kaliteli hizmet alıp çok para diyeceği düşüncesi oluşmuştur. Ancak bu düşünce doğru değildir. Bediroğlu Nakliyat sayesinde bu kaliteli hizmetten uygun fiyata yararlanmak mümkündür. Nakliye hizmetinin bedeli hesaplanırken birçok kritere dikkat edilir. Taşınılacak mesafe, kullanılacak araç, çalışması gereken ekip sayısı, yaptıkları işlerin tümü için çalışılan saatler nakliye ücretini belirler.

Verilen hizmetle ücretini karşılaştırdığımızda nakliye işinizi çok uygun fiyata yaptığımızı fark edeceksiniz. Özellikle çalışan insanların taşınmak için süreleri kısıtlıdır. Bizimle çalışarak hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz.

Covid-19 Salgınında Ofis Taşıma İşlemi Yapılıyor Mu?

Son zamanlarda tüm dünyayı sarar Covid-19 salgın nedeni ile zor zamanlar geçiriyoruz. Salgın boyunca tüm önlemleri alarak çalışmaya tam gaz devam ediyoruz.

Tüm ekibimiz sürekli Covid-19 testini yaptırmaktadır. Taşıma işlemi yapılmadan önce ateşleri ölçülmektedir. Dezenfektan kullanıp maske ve eldiven takıyorlar. Eşyalarınızı paketlemede kullanılacak olan ambalajlarda dezanfekte ediliyor. Ayrıca sizin ile iletişim kurarken uzman ekibimiz her zaman mesafe kurallarına uymaktadır. Amacımız temiz ve steril bir iş çıkarmaktır. Bu sayede stresli taşınma süreci uzman ekip arkadaşlarımızın titiz çalışmasıyla sorunsuz halledilecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]