web analytics

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Nisan 19, 2021
Pendik Evden Eve Nakliyat
Nisan 23, 2021

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak, siz değerli müşterilerimiz için konforlu ve güvenli ev nakliyesi başta olmak üzere birçok nakliye hizmetini sunmaktayız. Firmamız ile iletişim kurduğunuz andan itibaren ev nakliyesi süreciniz planlanır ve tüm gerekli prosedürler oldukça hassas bir şekilde takip edilerek nakliye süreci devam ettirilir. Nakliye işlemi esnasında güvenlikli bir taşıma prosedürü izlenmesi son derece önemli bir durum olarak dikkat çekmektedir. Aksi takdirde birçok istenmeyen olayın başınıza gelmesi işten bile değildir. Bediroğlu evden eve nakliyat olarak tüm bu süreçleri en iyi şekilde yürütebilmek ve siz değerli müşterilerimize iyi bir hizmet sunabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Eşyaların nakliye öncesinde taşınmasından tutunda nakliye sürecine kadar tüm süreçler maksimum titizlikle devam ettirilir. Eşyaların taşınma öncesinde paketlenme ya da koli haline getirme yöntemiyle nakliyeye hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Uzman kişilerden oluşan ekibimiz bu süreci son derece hassas bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çünkü bu esnada yapılabilecek en küçük hata dahi çok ciddi olumsuzluklar yaratabilmektedir. Tüm bu işlemler yapılırken gerekli tüm kontroller sağlanır. Özellikle de elektronik eşyalarda ve kırılgan eşyalarda ekstra özen gösterilir. Bu noktada dikkatli davranmak son derece önemlidir. Ev nakliyatı sırasında elektronik eşyalarda dışarıdan herhangi bir hasar gözükmese dahi çalışmama, eski verimini kaybetme ya da bozulma gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu durum elektronik eşyaların yanlış paketlenmesi ya da yoldayken fazla sarsılmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle ekiplerimiz paketleme aşamasında hataya mahal vermeyecek şekilde, özenli çalışırlar. Bu sayede eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için gereken ilk şey en doğru şekilde yapılmış olur.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ümraniye evden eve nakliyat şirketi dendiği zaman çok fazla firmanın varlığından söz etmek mümkündür. Fakat ne yazık ki bu firmaların tamamı gereken kalitede hizmet sunamıyor. Taşıma prosedürlerine uyulmaması, gereken taşıma tedbirlerinin alınmaması gibi durumlardan dolayı birçok olumsuz olay meydana gelebiliyor. Bu nedenle Ümraniye ev taşıma hizmeti alan bazı vatandaşların çeşitli mağduriyetler yaşadıklarını görmekteyiz. Bediroğlu taşımacılık olarak tüm bu durumların farkında olmakla birlikte profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz sayesinde bu tip durumların yaşanmaması adına gereken her şeyi eksiksiz bir biçimde yapıyoruz.  İş güvenliğine gereken önemi göstermekte olan firmamız, konforlu ve güvenli bir nakliye hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir. Ümraniye evden eve nakliyat şirketi olarak yıllardan beridir nakliye hizmeti vermekteyiz.

Gerek referanslarımız gerekse kalitemizle sektörün en önde gelen firmalarından birisi olarak dikkat çekiyoruz. Tüm süreçlerde gerekli kalite koşullarını göz önünde bulundurarak ilerliyoruz. Bu sayede hiçbir olumsuz durumla karşılaşmadan, büyük bir konforla evlerinizi taşıyoruz. Paketlenme aşamasının yanı sıra paketlenen ürünlerin araçlara yerleştirilmesi de son derece dikkat edilmesi gereken bir diğer noktadır. Çünkü bu esnada yapılabilecek bazı hatalar yine aynı şekilde eşyaların ciddi zararlar görmesine neden olabilir, eşyaların kullanılamaz hale gelmesiyle sonuçlanabilir. Özellikle de kırılmaya yatkın ve elektronik eşya gruplarında bu durumlar yaşanabilmektedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları yapılacak olan işin boyutu, evin büyüklüğü, asansör kullanımına uygunluk ve taşıma yapılacak olan mesafe gibi faktörler doğrultusunda değişiklik gösterecektir. Bu nedenle net bir fiyat vermek pek doğru bir yaklaşım olmayacaktır çünkü fiyatlar değişkendir. En doğru fiyat bilgisini alabilmek için iletişim kısmında yer alan bilgiler üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda, nakliye için istenilecek ücret belirlenecektir. Yapılacak olan görüşmede daha öncede belirttiğimiz gibi tüm detaylar göz önünde bulundurulacak ve bu doğrultuda hem firmamız hem de müşterilerimiz için en uygun fiyat belirlenecektir. Bediroğlu nakliyat olarak kaliteli nakliyat hizmetlerini siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlardan sunabilmek için çabalıyoruz.

TEKLİF AL Nakliyat Fiyatları Asansör Maliyeti Diğer Hizmetler
Ümraniye 1+0 Ev Taşıma 2000 ₺ 1000₺ 300-450₺
Ümraniye 1+1 Ev Taşıma 2200 1000₺ 300-450₺
Ümraniye 2+1 Ev Taşıma 2700 1000₺ 300-450₺
Ümraniye 3+1 Ev Taşıma 3200 1000₺ 300-450₺
Ümraniye 4+1 Ev Taşıma 3700 ₺ 1000₺ 300-450₺
Ümraniye Ofis Taşıma 4000 ₺ 1000₺ 300-450₺

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firması

Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak özenle hizmet veriyoruz. Ev eşyalarınızı ya da diğer eşyalarınızı ambalaj ve paketleme işlemlerini yaparak, nakliye için hazır hale getiriyoruz. Bu noktada alınan önlemler sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak mümkün hale geliyor. Esasına baktığımız zaman nakliyat işlemleri esnasında eşyaların kırılması ya da özelliğini kaybetmesi gibi durumlar genel olarak uygun taşıma koşullarının sağlanamamasına bağlıdır. Bu noktada gerekli çalışmalar yapılarak etkili tedbirler alınabilir. Bu sayede eşya güvenliği de sağlanır. Ayrıca bu noktada taşıma ekipleri de son derece önemlidir. Firmamız bünyesinde yer alan tüm ekipler alanında tecrübeli ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliye Hizmeti

Ümraniye evden eve nakliye hizmeti söz konusu olduğu zaman birçok firmadan söz edilebilir. Bediroğlu nakliyat olarak Ümraniye’de taşımacılık – nakliye alanında hizmet gösteren bir firmayız. Şehir içi nakliyat işlerinizi en iyi şekilde yapmak için gerekli tüm uygulamaları yaparak, yüksek kalitede hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Piyasa geneline göre uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız, uzun yıllardır nakliyecilik yapmış olmanın verdiği tecrübe ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerden oluşan ekiplerimiz eşyaların taşınma sürecinde gerekli hassasiyeti gösterir ve eşyalarınızın yeni evinize sorunsuz bir şekilde kurulmasını sağlar. Kurumsal anlayışımız sayesinde sorunsuz bir taşınma sürecini müşterilerimize sunmaktayız.

Ümraniye Sigortalı Nakliyat

Ümraniye sigortalı nakliyat hizmetleri kapsamında müşterilerimizin eşyaları sigortalanır ve eşyaların zarar görmesi durumunda ortaya çıkan mali kayıplar karşılanmış olur. Sigorta kapsamında ilk olarak eşyaların durumu kontrol edilir ve bu doğrultuda rapor hazırlanır. Eşyaların ne durumda oldukları kayıt altına alınır. Eşyalar yeni eve taşındığında tekrar kontrol edilir ve hasar oluşması durumunda sigorta devreye sokulur. Tek tek kontrol edilen eşyalarda bir sorun çıktığında tüm zarar sigorta tarafından karşılanmaktadır. Her ne kadar eşyalarınızı güvenli şekilde taşıyor olsak da istenmeyen bir durumda da maddi kayıp yaşamamanız için sigortalı taşımacılık yapmaktayız.

Ümraniye Parça Eşya Taşıma

Ümraniye parça eşya taşıma hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmet kapsamında ev taşıma gibi hizmetlere ek olarak parça eşyaları da taşımaktayız. Bu noktada parça eşyaların taşınması tek başına nakliye gerçekleştirildiğinde oldukça pahalıya mal olmaktadır. Parça taşıma hizmeti sayesinde bu işlemlerinizi çok daha makul fiyatlarla çözmeniz mümkündür. Ümraniye içerisinde ya da İstanbul içerisinde her nerede olursa olsun parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Parça eşyalarda tıpkı ev taşımada olduğu gibi gerekli kontroller sağlandıktan ve önlemler alındıktan sonra güvenli bir şekilde taşınır.

Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye eşya depolama hizmetlerini de nakliyeciliğe ek olarak sunmaktayız. Kiralık depolarımızda size özel olarak yer ayırıyoruz. Bu noktada ister kişisel eşyalarınızı bırakabilir dilerseniz de tüm ev eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Eşya depolama hizmetleri özellikle de ev alanının kısıtlı olduğu, yetersiz geldiği durumlarda ya da 1 yıl gibi sürelerde şehir dışına çıkıldığı, yurt dışına çıkıldığı zaman etkili bir çözüm yöntemi olmaktadır. Özellikle de son zamanlarda evlerin ve yaşam tarzlarının daha minimal hale gelmesi ile birlikte ümraniye kiralık eşya deposu son derece popüler hale gelmiştir.

Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Ev Depolama 2+1 Ev Depolama 3+1 Ev Depolama
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Ful Hizmet
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=450Tl Fiyat=530Tl Fiyat=650Tl

Ümraniye Şehir İçi Taşımacılık

Ümraniye şehir içi taşımacılık kapsamında şehir içi evden eve taşımacılık, asansörlü taşımacılık ve parça eşya taşıma gibi farklı hizmetler sunuyoruz. İstanbul’un bir bölgesinden dilediğiniz başka bir yere eşyalarınızı taşıyoruz. Bu noktada genellikle ev taşımacılığı gibi hizmetler sunuyor olsak da daha küçük eşyalara yönelik hizmetimiz olan parça eşya taşıma hizmetlerine de devam etmekteyiz. Ümraniye ev nakliyesi, şehir içi taşımacılık ya da parça eşya taşıma gibi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Ofis Eşyası Depolama

İşyeri ve ofis gibi ticari işletmeleriniz için de nakliye hizmetleri vermekteyiz. Ümraniye ofis taşıma sayesinde artık işyerinizi çok daha kolay bir şekilde taşımanız mümkün. Özellikle de ofis ve iş yeri taşıma gibi süreçler birçok insan için zorlayıcı ve stresli olmaktadır. İşlerin aksaması gibi birçok durumu beraberinde getirmektedir. Bu nedenle ofis taşırken maksimum dikkat gösterilmesi son derece önemli bir noktadır. Eşyaların başına bir şey gelmemesi adına gereken her şey yapılmalıdır. Ayrıca ticari faaliyetlere bir an önce tekrar başlanabilmesi adına nakliye işleminde hızlı davranmakta da fayda vardır.

Ümraniye Şehirlerarası Nakliyat

Ümraniye şehirlerarası nakliyat firmamız müşterinin talebi doğrultusunda eşya ya da malzemenin bir şehirden başka bir şehre sağlam ve eksiksiz bir şekilde transfer etmesine hizmet eder. Genellikle adını duyduğumuz nakliye firmaları sadece il içerisinde hizmet veriyor zannetsek de aynı zamanda bazı nakliye firmalarının şehirlerarası ve hatta uluslararası hizmet verme durumu da söz konusudur. Ev veya ofisinizi farklı bir şehre taşıma durumunuz olduğunda da nakliye firmalarına başvurmanız gerekmektedir.

Fakat İstanbul evden eve nakliyat ücretleri km başına hesaplanmaktadır. Bunun için il içerisine oranla daha fazla ücret ödemeniz gerekmektedir. Firmamız her şeyden önce şehirlerarası nakliyatta zamanında, hasar görmemiş bir şekilde teslim etmeyi ve kurulum yapmayı amaçlar. Bu prensipler firmamızın tercih edilme sebebini daha da arttırmaktadır.

Ümraniye Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

1+1 Ev Taşıma 2+1 Ev Taşıma 3+1 Ev Taşıma
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Ful Hizmet
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=2400Tl Fiyat=2800Tl Fiyat=3300Tl

Ümraniye Ofis Taşımacılığı

İşyeri ve ofis gibi ticari işletmeleriniz için de nakliye hizmetleri vermekteyiz. Ümraniye ofis taşıma sayesinde artık işyerinizi çok daha kolay bir şekilde taşımanız mümkün. Özellikle de ofis ve iş yeri taşıma gibi süreçler birçok insan için zorlayıcı ve stresli olmaktadır. İşlerin aksaması gibi birçok durumu beraberinde getirmektedir. Bu nedenle ofis taşırken maksimum dikkat gösterilmesi son derece önemli bir noktadır. Eşyaların başına bir şey gelmemesi adına gereken her şey yapılmalıdır. Ayrıca ticari faaliyetlere bir an önce tekrar başlanabilmesi adına nakliye işleminde hızlı davranmakta da fayda vardır.

Ümraniye Ofis Taşıma Fiyatları

Küçük Araç 10 M3 Ortaboy Araç 20 M3 Büyük Araç 30 M3
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Kolileme
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=2600Tl Fiyat=3200Tl Fiyat=4700Tl

Ümraniye Parça Eşya Taşıma

Ümraniye parça eşya taşıma hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmet kapsamında ev taşıma gibi hizmetlere ek olarak parça eşyaları da taşıyoruz. Bu noktada parça eşyaların taşınması tek başına nakliye gerçekleştirildiğinde oldukça pahalıya mal olmaktadır. Parça taşıma hizmeti sayesinde bu işlemlerinizi çok daha makul fiyatlarla çözmeniz mümkündür. Ümraniye içerisinde ya da İstanbul içerisinde her nerede olursa olsun parça eşya taşıma hizmeti mevcuttur. Parça eşyalarda tıpkı ev taşımada olduğu gibi gerekli kontroller sağlandıktan ve önlemler alındıktan sonra güvenli bir şekilde taşınır.

Ümraniye Asansörlü Taşımacılık

Ümraniye asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde yüksek katlarda bulunan evleri hem daha hızlı hem de daha pratik bir şekilde taşımaktayız. Firmamız bünyesinde yer alan ekipmanlar sayesinde yüksek katlara dahi ulaşabilmekteyiz. Asansörlü taşımacılık taşıma süreçlerini ciddi anlamda kolaylaştırmasına ek olarak eşyaların daha güvenli taşınmasını da sağlar. Asansör sayesinde dar merdivenler gibi eşyalar için tehlikeli olabilecek yerlerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca nakliye işlemlerinin hızlı olması sayesinde büyük bir yükten de kurtulmuş olursunuz. Böylece zorlayıcı bir süreç olan ev taşımanın yorgunluğunu mümkün olduğunca az hissedersiniz.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat Fiyatları

1+1 Ev Taşıma Fiyatı 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3+1 Ev Taşıma Fiyatı
Fiyat=3200TL Fiyat=3700TL Fiyat=4200TL

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilinmesi Gerekenler

*Ümraniye Evden eve nakliyat ile ilgili sıkça sorulan soruların başında ücretler gelmektedir. Nakliyeler ortalama şehir içi 2000-5000 lira olarak değişmektedir.

*Ümraniye Eşya paketleme hizmetinin nakliye şirketinin hizmeti olup olmadığını nakliye firmanıza sormanız gerekmektedir.

*Güvenli ve sorunsuz bir nakliye olması adına öncelikle çevrenizden tanınan ve bilinen bir nakliye firmasını seçmenizi öneririz.

*Fiyatı çok az veya çok yüksek olan nakliye firmalarına karşı dikkatli olmanız da fayda vardır.

*Ümraniye Nakliye sırasında sorun yaşamamak adına bütün detayları önceden öğrenmeniz tedbirli olmanızı sağlayacaktır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]