Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Nisan 19, 2021
Pendik Evden Eve Nakliyat
Nisan 23, 2021

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat firmaları arasında kaliteli ve güvenli bir yere sahip olmaktadır. Evden eve nakliyat firmamız sizlere kısa sürede taşınma hizmeti vermeyi amaçlar. Fakat bu işlem sadece nakliyeyle sınırlı değildir. Özel teknik beceri ve donanım gerektiren, deneyimli, konusunda uzman, profesyonel kadrolarca yerine getirmekte. Çünkü nakliye öncesinde eşyaların demontajları yapılıp, mobilyalar vs. Eşyanın cinsine uygun ambalaj malzemeleriyle sarılıp paketlenmektedir.  Nakliye işleri birden fazla seçenek ile yapılabilmektedir. Ümraniye nakliyat firması sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda ofis eşyalarını taşıma konusunda ve eşyaları depolama konularında da çalışmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliye işleminizi gerçekleştirirken seçeceğiniz firmalar çok önemlidir. Bu firmaların daha önce çevrenizden tercih edilen ve onaylanan firmalar olduğuna dikkat etmekte fayda vardır. Nakliye işlemlerinde ortalama bir fiyatı vardır. Bu fiyatın çok altında veya çok üstünde işlem yapmak isteyen nakliye firmalarına temkinli yaklaşmalısınız. Daha önce çevrenizden tercih edilen ve deneyimlenen Ümraniye evden eve nakliyat firmaları seçmeniz sorun yaşamamanız açısından önemlidir. Firma hakkında internetten yapacağınız araştırmalar da o firma hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ümraniye nakliyat fiyatları gidilecek konuma göre değişmektedir. Şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası nakliye ücretleri km başına hesaplandıkları için birbirinden farklıdır. Ortalama olarak şehir içi nakliye fiyatları 700-5.000 lira şehirler arası nakliye fiyatları 2000-9.000 lira olacak şekilde değişkenlik göstermektedir. Bunlar ortalama hesaplanan rakamlardır. Değişkenlik gösterdiği için en doğru fiyatı almak için Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu fiyatlar örnek olduğundan daha aşağı veya yukarı fiyatlar ile karşılaşabilmeniz mümkündür.

TEKLİF AL Nakliyat Fiyatları Asansör Maliyeti Diğer Hizmetler
Ümraniye 1+0 Ev Taşıma 1.400 350-400₺ 150-200₺
Ümraniye 1+1 Ev Taşıma 1700 350-400₺ 150-200₺
Ümraniye 2+1 Ev Taşıma 1900 350-400₺ 150-200₺
Ümraniye 3+1 Ev Taşıma 2300 350-400₺ 150-200₺
Ümraniye 4+1 Ev Taşıma 3500 ₺ 350-400₺ 150-200₺
Ümraniye Ofis Taşıma 3700 ₺ 350-400₺ 150-200₺

Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye eşya depolama hizmeti, eşyaların belirli bir süre için saklanma koşulu ile depolama firmalarına bırakılma işlemidir. Bu hizmet, yer sıkıntısı yaşayan kişiler için, kolay depo imkânı sunar. Depolama hizmeti veren firma ile belirlenecek bir süre için depolama sözleşmesi yapılır. Ev değiştirme, şehir değiştirme, ortada kalan eşyaların nereye konulacağı, ciddi bir sorun olabilir. Fazla eşyalarını satmak istemeyen ya da yeni aldıkları eşyaların belirli bir süre, güvenli bir yerde saklanmasını isteyen insanlar için eşya depolama hizmeti oldukça kurtarıcıdır.

Ümraniye Ofis Eşyası Depolama

Evinizde veya ofisinizde artık kullanım dışı olan ancak elden çıkartmak istemediğiniz eşyalar mevcut oluyor çoğu zaman. Ya da geçici bir süre bulunduğu ortamdan taşınması gereken eşyalar söz konusu olur. Tam da bu noktada şirketler size depolama imkanı sunmaktadır. Eşyalarınız güvenli depolar da siz istediğiniz sürece korunaklı bir biçimde muhafaza edilmekte. Bu işlemi yaparken bir defaya mahsus olmak üzere nakliye ücreti ödenmekte. Ve her ay eşya yoğunluğuna ve ebatına göre değişmekte.  Ortalama 500-800 lira arasında bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Tek seferlik nakliye ücreti ise ortalama 1500-1500 lira arasında değişkenlik gösterir.

Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Ev Depolama 2+1 Ev Depolama 3+1 Ev Depolama
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Ful Hizmet
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=450Tl Fiyat=530Tl Fiyat=650Tl

Ümraniye Şehirlerarası Nakliyat

Ümraniye şehirlerarası nakliyat firmamız müşterinin talebi doğrultusunda eşya ya da malzemenin bir şehirden başka bir şehre sağlam ve eksiksiz bir şekilde transfer etmesine hizmet eder. Genellikle adını duyduğumuz nakliye firmaları sadece il içerisinde hizmet veriyor zannetsek de aynı zamanda bazı nakliye firmalarının şehirlerarası ve hatta uluslararası hizmet verme durumu da söz konusudur. Ev veya ofisinizi farklı bir şehre taşıma durumunuz olduğunda da nakliye firmalarına başvurmanız gerekmektedir.

Fakat İstanbul evden eve nakliyat ücretleri km başına hesaplanmaktadır. Bunun için il içerisine oranla daha fazla ücret ödemeniz gerekmektedir. Firmamız her şeyden önce şehirlerarası nakliyatta zamanında, hasar görmemiş bir şekilde teslim etmeyi ve kurulum yapmayı amaçlar. Bu prensipler firmamızın tercih edilme sebebini daha da arttırmaktadır.

Ümraniye Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

1+1 Ev Taşıma 2+1 Ev Taşıma 3+1 Ev Taşıma
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Ful Hizmet
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=2400Tl Fiyat=2800Tl Fiyat=3300Tl

Ümraniye Ofis taşımacılığı

Ümraniye Ofis taşıma sadece il içerisinde değil aynı zamanda şehirlerarası da taşınılabilir. Ofis taşımacılığı da bünyemizde hizmet verdiğimiz alanlardan biridir. Ofisinizdeki eşyalar ve boyutları hesaplandıktan sonra nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz mümkün olduğunca ofis taşıma işlemini en hasarsız ve en sorunsuz bir biçimde sonlandırmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmeye devam eder.

Ümraniye Ofis Taşıma Fiyatları

Küçük Araç 10 M3 Ortaboy Araç 20 M3 Büyük Araç 30 M3
 • Sigortalı Taşıma
 • Paketleme
 • Kolileme
 • Marangozlu Hizmet
 • De-monte
 • Birinci Sınıf Malzeme
Fiyat=1600Tl Fiyat=2200Tl Fiyat=2700Tl

Ümraniye Parça Eşya Taşıma

Evinizde veya ofisinizde kullanım dışı olan eşyalarınızın veya yerini başka bir eve veya ofise taşımak demektir. İstediğiniz eşyalarınızın parça başı ücreti hesaplanarak taşınması durumuna verilen hizmete ümraniye parça eşya taşıma adı verilmektedir. Söz konusu işlem gerçekleştirilirken diğer hizmetlerimiz gibi aynı titizlikle ve aynı güvenle çalışmalar yapılmaktadır. Ne kadar olduğuna bakılmaksızın firmamızın tek amacı müşteriyi memnun etmektir.

Ümraniye Asansörlü Taşımacılık

Ev taşıma esnasında dar merdivenli veya yüksek katlı binalardan eşyaların taşınması çok zor ya da imkânsız olabilmektedir. Bu durumda eşyalarınızın evinizin balkonundan, pencerenizden veya çatı katından taşınması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda Ümraniye asansörlü taşıma işlemi devreye girer ve işleri kolaylaştırır. Bunun için de özel olarak tasarlanmış asansörlü araçlar kullanılmaktadır.  Ümraniye asansörlü evden eve nakliyat, binanın dışından vinçler yardımıyla eşyaların asansöre yüklenmesi ve ilgili kata vinç yardımıyla çekilip nakliye şirketi çalışanları tarafından eve yerleştirilmesiyle yapılan bir işlemdir.

Bu işlem eşyalarınızın zarar görmemesi açısından daha güvenli bir işlem olduğu gibi aynı zamanda size zamandan da tasarruf etme imkânı sağlamaktadır. Ancak Ümraniye asansörlü nakliye işlemi çarpık kentleşme olan bölgelerde uygun olmayacağından kaynaklı bölgeye göre yapılıp yapılamayacağı değişkenlik göstermektedir. Konumunuza bağlı olarak nakliye şirketimizden bu konuyla ilgili görüş isteyebilir, uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat Fiyatları

1+1 Ev Taşıma Fiyatı 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3+1 Ev Taşıma Fiyatı
Fiyat=1500Tl Fiyat=1900Tl Fiyat=2100Tl

Eşya Paketleme

Nakliye işlemi gerçekleşmeden önce eşyaların paketlenmesi gerekmektedir. Bunu isteye bağlı olmak üzere bazı nakliye firmaları da yapabilmektedir. Eşya Paketleme işlemleri vakit almaktadır. Bununla uğraşmak istemiyorsanız veya vaktiniz yok ise iletişim kurduğunuz nakliye firmasına böyle bir seçenekleri olup olmadığını sorabilirsiniz. Her nakliye firması bu hizmeti vermemektedir. Eğer paketleme işlemini kendiniz yapacaksanız size ne yapabileceğinize dair örneklendirmeler vermek isteriz. Öncelikle eşyalarınızı kolilemeye başlarken kategorilere ayırmanızda fayda var. Bu sayede kategorilere ayırdığınızda taşıma işlemi gerçekleştirdikten sonra yerleştirme işleminizi rahatlıkla yapmanızı sağlayacaktır. Örneğin kıyafetlerinizi yazlık, kışlık, çantalar vb. Şekilde kategorilere ayırabilirsiniz.

Kolilemede Hassas Eşyalara Dikkat Edin

Kolileme işlemini yaparken mutlaka kolinin üstüne içinde ne olduğuna dair bir ibare eklemeyi ihmal etmeyin. Bu şekilde nakliyat gerçekleştirdikten sonra da eşyalarınızın hangi kolide olduğunu bilebilirsiniz.  Kolileri seçerken orta boyda olmasına özen gösterin. Bu sayede taşıma ve eşya alımı açısından size kolaylık sağlayacaktır. Kolilerin içine cam eşyalarınızı yerleştirirken çok ağır olmamasına özen göstermelisiniz. Eşyalarınızı yerleştirirken gazete kâğıtlarıyla veya plastik patpatlar yardımıyla cam eşyalarınızı sardıktan sonra kolilere yerleştiriniz. Aksi halde eşyalarınızda çizikler, kırıklar veya deformasyonlar oluşabilir. Çok büyük eşyalarınızı kolilere doldurmak yerine streç filmler ile filmleyerek Nakliye aracına koyulmasında fayda vardır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

*Ümraniye Evden eve nakliyat ile ilgili sıkça sorulan soruların başında ücretler gelmektedir. Nakliyeler ortalama şehir içi 1000-1500 lira olarak değişmektedir.

*Ümraniye Eşya paketleme hizmetinin nakliye şirketinin hizmeti olup olmadığını nakliye firmanıza sormanız gerekmektedir.

*Güvenli ve sorunsuz bir nakliye olması adına öncelikle çevrenizden tanınan ve bilinen bir nakliye firmasını seçmenizi öneririz.

*Fiyatı çok az veya çok yüksek olan nakliye firmalarına karşı dikkatli olmanız da fayda vardır.

*Ümraniye Nakliye sırasında sorun yaşamamak adına bütün detayları önceden öğrenmeniz tedbirli olmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.