web analytics

Kurumsal Kimlik

Kuruluşumuz ve Tarihçemiz

Bediroğlu Nakliyat 1982 yılında İstanbul kurulmuştur. Evden eve nakliyat sektörüne adım atarken amacımız her daim şartlar ve koşullar ne olursa olsun hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyetimizden asla taviz vermemek olmuştur.1982 Yılında ilk olarak İstanbul’un Maltepe ilçesinde küçük bir ofis açarak sektöre giriş yaptık. Kurulduğumuz yıldan itibaren her gün siz kıymetli müşterilerimiz sayesinden gün gün büyüyerek kocaman bir aile haline geldik.

Sizlerle Büyüyoruz

Bu büyümeyi en çok sizlere borçluyuz. Ve hala da sizlerin emekleriyle büyümeye ara vermeden devam etmekteyiz. Amacımız, gayemiz sizleri taşınma telaşından kurtarmak, rahatlatmaktır. Bunu yapabilmek adına gerek ofis içi çalışan gerek dışarda nakliyat kısmında çalışan eleman kadromuzun bilinçli ve güler yüzlü olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Çünkü sizin memnuniyetiniz bize her daim çalışma aşkı aşılamaktadır.

Merkez Ve Kuruluş

1982 yılında Maltepe merkez olmak üzere kurulduğumuzu belirtmiştik. 1982'den beri; Müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, kesintisiz hizmet, süreklilik ve devamlılık, dürüstlük ve samimiyeti en temel ilke edindik. Çünkü kurumsallaşmanın temel taşlarıdır bu saydıklarımız. Eğer bu sektörde ses getirmek ve gerçekten bazı şeylerin daha güzel ve kolaylaşmasını istiyorsanız sektör ne olursa olsun temel prensiplerinizden asla taviz vermeyin. Bizde bunun bilincinde bir firma olarak yıllardır bunu başardık ve başarmaya da devam ediyoruz.

Sertifikalarımız

 
 
 
Bediroğlu Nakliyat ailesi olarak yıllardır nakliyat, depolama, ofis taşıma, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat ve bu alandaki bütün taşımalarda hizmete devam etmekteyiz. Bizler bu sunmuş olduğumuz olduğumuz hizmetlerde sizlerin de katkılarıyla yılların en iyi hizmet veren firması olduk. Sizleri daha iyi bir taşıma deneyimi ile tanıştırmak için gerek alt yapı gerek personel olarak hep iyisi olduk. Ve daha nice uzun senelerde bu hizmeti vermeye devam etmekte kararlılıkta çalışlmaktayız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm ortağınız olmaya devam eden Bediroğlu Taşımacılık bütçenize en uygun fiyatlara en hizmeti vermek için ücretsiz eksper olanağı da sunuyor. Bu sayede yerin ve en doğru eşya tespitini gerçekleştirip en uygun fiyatı vermiş oluyor. Sizler de bu hizmetten faydalanmak isterseniz unutmayın bizi aramanız yeterlidir.

Sunduğumuz Hizmetlerimiz

86599

Mutlu Müşteri

865

Kere Yılın En iyisi

92458

Taşımacılık

22458

Kaliteli Hizmet