web analytics

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Nisan 4, 2021
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Nisan 11, 2021

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Günümüz şartları dikkate alındığında ev değiştirmek oldukça kolay, nakliyat işleri eskisi kadar zahmetli olamamakla birlikte birçok yükü sırtınızdan kaldırmakta. Günümüzde faaliyet gösteren nakliye firmaları bizler adına bu işi kolaylıkla halletmektedir. Beyoğlu evden eve nakliyat, taşımak istenilen eşyalarımızın buzdolabı, bulaşık makinesi, mutfak eşyaları, mobilyalar, biblolar, çok hassas davranılması gerekilen cam eşyalar, çamaşır makineleriniz, banyo eşyaları, yatak odası eşyalarınız, yataklarınız vs. daha birçok konuda sayabileceğiniz kadar değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde, asla zarar gelmeden taşımacılık işlemidir. Bu taşımacılığı yapan şirketlere nakliye firması adı verilmektedir. Evden eve nakliye firmaları, eşyalarınızı safe bir şekilde bir bölgeden başka bir bölgeye, bir şehirden farklı bir şehre veya da bir ülkeden farklı bir ülkeye nakil işlemi sağlar.

Beyoğlu Evden Eve Nakliye, sizlere büyük bir titizlikle hizmet vermek için tüm gücünü kullanarak çalışmaya devam etmektedir. Ortalama olarak bakılırsa şehir içi evden eve nakliyat ücretleri fahiş fiyatlara kadar çıkmaktadır. Fiyatı değiştiren faktör mesafe hesabıyla yapılıyor olmasıdır. Beyoğlu nakliye şirketi seçerken asla ucuz olmasına değil tizilikle ve özenle iş yapılmasına dikkat etmeniz önemli ölçüde sizin yararınıza olacaktır. Aksi takdirde böyle nakliye firmasını seçmeniz durumunda eşyalarınız hasar görebilir ve bunun size katacağı maddi ve manevi zararın geri dönüşü olmaz. Tavsiyemiz şudur ki asla işinin ehli bir firma haricinde bir firmayla anlaşmamanız olacaktır, Size önerimiz ise Beyoğlu Evden Eve Nakliyat olacaktır.

Beyoğlu Asansörlü Taşımacılık

Eşya taşımak sıkıntılı bir süreç olarak görünse de bu süreçte teknolojinin artıları unutulmamaktadır. Beyoğlu asansörlü taşımacılık sırasında eşyaları yüklemek, indirmek, tekrar bulunan daireye çıkarmak çok fazla insan gücü zaman ve ekstra hassaslık istemekteydi. Aynı zamanda insan gücü ile taşınan mobilyalar binanın darlığına bağlı olarak deforme olabilir. Ancak gelişen teknoloji nakliye sektörü için de çok faydalı olmuştur.

Beyoğlu asansörlü nakliyat, nakliye edilecek eşyaların bina içinden değil binanın dışından yük vinçlerinin yardımıyla taşınılacak kata nakletmeyi sağlar. Asansörlü taşıma, aynı zamanda insan gücüne daha az ihtiyaç duyduracağından taşımacıların daha az yorulmasını sağlamaktadır. Bina dışından nakliye gerçekleştirileceği için deforme olma olasılığı yüksek oranda düşmektedir. Aynı zamanda zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

Beyoğlu Ofis Taşıma

Nakliye sadece ev taşımayı kapsamaz alt dalları arasında ofis taşıma da önemli ölçüde rol oynamaktadır. Şirketimiz evden eve nakliyatın haricinde Beyoğlu ofis taşıma hizmetinin de önemli bir görev üstlenmiş durumdadır. Ofis nakliye işlemleri evden eve nakliyat işlemleri kadar mükemmel ölçüde titizlikle yapılmaktadır. Ofisinizde bilgisayarlar, masalar, dolaplar, sandalyeler, kitaplıklar vb. aklınıza gelebilecek her türlü eşyanızın en güvenli şekilde taşınması için hizmetimizi titizlikle yürütmekteyiz. Şirketimiz Bediroğlu Evden Eve Nakliyat bu önemli görevi sizin için yerine getirecektir.

Beyoğlu Şehirler arası Nakliyat

Şirketimiz bünyesinde şehirler arası nakliyat işlemi de yapılmaktadır. Şehirler arası nakliyat işleminde şirketimiz aynı titizlikle çalışmakta ve genel iş yükünü sırtlamaktadır. Bu durum sizin asla yormaz. Ve siz kahvenizi yudumlarken sadece gitmek istediğiniz yere gitmenize karar vermeniz kadar zor olacaktır.

Beyoğlu Eşya Depolama

Nakliye yalnızca evden eve nakliyat, ofis taşıma veya şehirler arası nakliyat hizmeti vermemektedir. Bunun yanı sıra beyoğlu eşya depolama hizmetini de sizlere sunmaktadır. Taşınma esnasında yeni evinizin boyutuna göre size ait olan mobilyaların ya da herhangi bir eşyanızın boyutları değişmektedir. Sığmayan eşyalarınız ve kullanmak istemediğiniz ancak atmak istemediğiniz eşyalarınızın korunması lazım. Bunun  için en mantıklı yollardan biri eşyalarınızı depolama alanına nakletmektir.

Bu sayede eşyalarınıza istediğiniz zaman tekrar ulaşabilir ve güvenli bir şekilde tutulmasını sağlayabilirsiniz. Eşya depolama da bir kereye mahsus üret alınır. Bunun yanında taşınacak olan eşyaların ebat veya sayısı fiyatta değişiklik gösterebilir.  Tek seferlik nakliye ücretleri ortalama eşya miktarına göre ve kilometre göre şehirler arası fiyatlar değişmektedir. Fiyatlarda artma ya da azalma görülebilir. Ancak nakletme esnasında eşyalarınız şehir dışı veya yurtdışına nakil yapılacaksa çok farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Eşya Paketleme

Genel olarak insanlar taşınmanın çok zahmetli ev yorucu bir iş olduğunu düşünmektedir. Aslında böyle düşünmekte sanıyoruz biraz haklılar. Taşınmak maddi ve manevi yükümlülük gerektiren işlerden biridir. Fakat iyi bir nakliye şirketine danışmalısınız. Düzenli bir şekilde eşyaları paketlemeyi öğrendiyseniz sizin için artık taşınmak artık daha kolay olacaktır.  Bu sizin ilk taşınmanız olacaksa Eşya Paketleme Nasıl Yapılır konu başlığını kesinlikle okumalısınız.

İlk olarak eşyalarınızın paketleme işlemini yaparken bölümlere ayırmanızda fayda var. Örneğin; mevsimlik eşyalar, yazlık eşyalar, araç gereçleri ve aletleri, vb. şeklinde eşyalarınızı bütünlük içerisinde kolileyin. Tencereler için ise tek başına bir koli ayırabilirsiniz veya babaannenizden kalan yıllanmış yemek takımlarını da ayrı ayrı paketleyebilirsiniz.  Paketleme esnasında tabaklarınızı ve bardaklarınızı da paket halinde günlük yemek takımı, kahvaltılıklar, kadehler, fincan takımları vb. şeklinde ayırmanızda fayda var.  Ancak dikkat etmeniz gereken ikinci hususlardan biri de kolileme işlemi olacaktır. Kolileme işlemi sırasında çok büyük koliler tercih etmemelisiniz bu sizin yararınıza olmaz.

Eşya Paketlemede Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Orta boy koliler taşıma kolaylığı açısından ve ürün bölümlendirmede daha ideal boyutlardadır. Bunun yanı sıra kolinin içine eğer cam eşya ya da kırılacak eşya yerleştirecekseniz çok doldurmayın. Ve asla çok ağır olmamasına dikkat edin. Aksi takdirde cam eşyalarınız kırılabilir, çatlayabilir veya herhangi bir deformasyona uğrayabilir bunun olmasını asla istemeyiz. Cam eşyaları kolilerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise paket yakmaktır. Cam eşyalarınızı gazete, kâğıt ya da naylon poşetlere sarın. Bunları aralarına tampon olacak şekilde yerleştirmelisiniz. bu işlem için koli bandı kullanmanız ve fazla sarmadan sadece üzerinden paketi sarmanız yeterli olacaktır. Aksi durumda cam eşyalarınızda çizikler, kırılmalar veya farklı deformasyonlar meydana gelebilir bu durum üzücü olur.

Mobilya Demonte

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın paketleme işlemlerinde dikkat çekecek olursak; mobilyalarınızı eğer siz sökecekseniz zarar vermeden dikkatli bir şekilde sökmeniz gerekir. Bundan hemen sonra mobilyalarınızı en az 3-4  kat naylona sarmanız ve sardıklarınızın birbirinden ayrılmamasını öneririz. Bu sayede mobilyalarınızı çizilmeye ve dağılmaya karşı koruyabilirsiniz.

Beyaz eşyaların içinde herhangi bir ürün kalmadığından emin olduğunuzda onları da aynı şekilde 3-4 kat sarmanız gerekmekte. Bununla birlikte beyaz eşyalarınızın kapaklarının kapalı olduğuna dikkat etmelisiniz. Biz kapakları veya açılacak yerleri bantlamanızı önerebiliriz. Kolileme işlemlerini tamamladığınız zaman ise kolilerin üzerine mutlaka içinde ne olduğuna dair bilgilendirme şeridi koymayı unutmayın. Bunu direkt kolinin üzerine gerekirse fosforlu kâğıt yoluyla yapabilirsiniz. Bu sayede eşyaları yerleştirmede size ekstra kolaylık sağlanacak ve zamandan tasarruf olur.

Nakliye öncesinde ve sonrasında dikkat etmeniz gerekenleri kısa bir şekilde açıklayacak olursak;

1- Öncelikle işini iyi yapan bir nakliye firması seçmenizi öneririz. Çevreniz tarafından bilinen, tanınmış, köklü bir şirket olmasında faydalı olur.

2- Kolileme işlemine başlamadan önce eşyalarınızı bölüm bölüm ayırmalısınız.

3- Kolileme işlemi yaparken orta boy kutuları tercih etmelisiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]