web analytics

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Eylül 9, 2021
yakacık evden eve nakliyat
Yakacık Evden Eve Nakliyat
Ekim 31, 2021
Küçükyalı evden eve nakliyat

Küçükyalı evden eve nakliyat

 

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı evden eve nakliyat olarak uzun yılların verdiği tecrübe ile size özverili bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Tüm nakliye işlemlerimizde son teknoloji ile donatılmış araçlar ile taşımacılık faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Her türlü taşımacılık taleplerinize ilişkin olarak nakliye hizmetlerinizi dinamik ve uzman bir ekip ile yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin firmamıza sunduğu sayısız referanslardan aldığımız güçle evden eve nakliyat işlemleriniz hatasız ve sorunsuz gerçekleştirilmektedir.

"<yoastmarkEvden eve nakliyat firmamız ev nakliyesi talebiniz ister küçük ister büyük olsun her defasında verdiğimiz hizmet aynıdır. Küçükyalı evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık alanında her zaman müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmuştur. Yağmur ve kar gibi kötü hava koşullarına karşı kapalı kasalı geniş araç filomuz her daim hizmetinizdedir. Firmamız şehir içi ve şehir dışı evden eve taşımacılık konusunda müşterilerimize güven vermiştir. Ve gözü kapalı eşyalarını emanet ettiği bir firma olmuştur.

✅ Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Bediroğlu Nakliyat
✅ Firma Vergi Levhası Onaylı Kurumsal
✅ Firma Araç Durumu Yeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma

Küçükyalı Kurumsal Ev Taşıma

Kurumsal ev taşımacılığı şirketimiz Küçükyalı ilçesindeki bütün lokasyonlara komple ev eşyası taşıma hizmeti vermektedir. Şirketimiz demontaj, montaj, ambalajlama, kolileme işlerini yapmaktadır. Evden eve taşımacılık sektöründe en ekonomik taşımacılık yapan firmadır. Sorunlara değil çözümlere odaklıyız. Firmamız evden eve taşımacılıkta en güvenli hizmeti veren kurumsal bir nakliye şirketidir. Nakliye işinde yaptığımız her işlem resmi faturalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Küçükyalı Evden Eve Taşımacılık

Küçükyalı evden eve taşıma nakliye sektöründe keşif hizmetinde eşyaların eve yerleştirilmesine kadar planlı ve disiplinli bir hizmet yürütmektedir. Evden eve taşımacılık hizmetinizde büyük eşyalarınızın muhafazasını sağlayacak geniş antrepomuz ile profesyonel bir çalışma yürütmekteyiz. Firmamız müşterilerinin stresli ve yorucu olduğunu düşündüğü evden eve taşımacılık işlemlerini zahmetsiz bir şekilde yerine getirmektedir. Firmamızın ev taşımacılığında aranılan ilk adres olmasının nedeni Avrupa Standartlarına uygun lojistik alt yapısıdır.

Küçükyalı evden eve taşıma olarak kurulduğumuzdan günden bu yana dek müşteri memnuniyeti misyonumuzdan taviz vermemekteyiz. Firmamız eşyalarınızın büyüklüğü, durumu ve kapasitesine uygun olarak taşıma stratejisi belirlemektedir. Firmamızın nakliye organizasyon işlemleri sırasıyla şu şekildedir:

  • Eşyaların ekspertiz yapılması
  • Eşyaların demonte edilmesi çalışması
  • Araca yükleme
  • Talebe göre asansörlü veya normal evden eve taşımacılık
  • Eşyaların yerinde monte hizmeti
  • Eşyaların müşterilerimizin talimatlarına göre yerleştirilmesi

<yoastmark class=

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Küçükyalı evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken piyasa koşullarına uygun olacak şekilde bazı kriterler baz alınmaktadır. Profesyonel küçükyalı evden eve nakliyat firmamızın bünyesindeki bütün nakliye araçları K3 belgeli ve sigortalıdır. Evden eve taşımacılık firmamız için sadece bir adresten diğer adrese eşya taşınması değildir. Firmamız için müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek en sıfır risk ilkesine göre eşyaların nakliyesi öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman ve kendinden emin bir nakliye firması her zaman planlı hareket eder. Nakliye şirketimizin eşyaların nasıl ambalajlanacağını, eşyaların özelliklerine ve cinsine göre kolilere nasıl yerleştirileceğini çok iyi bilmektedir. Evden eve taşımacılık işlemlerimizde her zaman çevre ve yol koşullarını dikkate alarak hareket etmekteyiz.

 Evden eve nakliyat fiyatları Küçükyalıkonusunda müşterilerimizden fiyat politikamızın neleri kapsadığı sorusunu almaktayız. Evden eve nakliyat ücretleri eşya miktarı ve eşyanın taşınacak olduğu adrese göre değişkenlik göstermektedir. Nakliye firmamıza başvuru yaptığınızda eşyaların ekspertizi için evinize bir uzman göndermekteyiz. Uzmanımız evinizdeki eşyaların sayısını ve nasıl taşınacağını analiz ettikten sonra size net bir taşımacılık ücreti beyan etmektedir.

Müşterilerimizle karşılıklı görüşme sonucunda taşıma sözleşmesi imzalanıp taşıma süreci başlatılmaktadır. Ayrıca evlerin büyüklüğüne göre eşya sayısı da değişkenlik gösterdiğinden nakliye hizmetinde atayacağımız personel sayısı da aynı oranda değişir. Örneğin 1+1 evlerde en az 3 personel sayısı ve orta büyüklükte nakliye aracı kullanmaktayız. Daha büyük evlerde daha fazla personel ve büyük nakliye kamyonu gerekir. Tüm bu etkenler maliyetlere yansımaktadır.

TEKLİF AL Nakliyat Fiyatları Asansör Maliyeti Diğer Hizmetler
Küçükyalı 1+0 Ev Taşıma 1.300 350-400₺ 150-200₺
Küçükyalı 1+1 Ev Taşıma 1500 350-400₺ 150-200₺
Küçükyalı 2+1 Ev Taşıma 1700 350-400₺ 150-200₺
Küçükyalı 3+1 Ev Taşıma 2000 350-400₺ 150-200₺
Küçükyalı 4+1 Ev Taşıma 3000 ₺ 350-400₺ 150-200₺
Küçükyalı Ofis Taşıma 3500 ₺ 350-400₺ 150-200₺

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat firması Küçükyalı olarak sigortalı ev taşıma, ofis ve iş yeri taşıma, şehir içi nakliye, asansörlü nakliyat, eşya depolama hizmetlerimiz mevcuttur. Küçükyalı konumunda bulunan her müşterimizin evden eve nakliye hizmeti marka patentli nakliye şirketimiz ile gerçekleştirilmektedir. ”Siz isteyin biz taşıyalım” sloganı ile çıktığımız bu yolda yılların verdiği tecrübe ve nakliye deneyimi ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Evden eve taşıma hizmetine gereksinim duyduğunuzda her zaman firmamıza ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Küçükyalı evden eve nakliyat firmaları arasında Küçükyalı bölgesinde en fazla talep edilen firma konumundayız.

Küçükyalı evden eve nakliye şirketimiz her zaman nakliye sektöründeki yenilikleri takip etmektedir. Nakliye işinde her geçen gün yenilenmeye ve son teknolojik yeni sürümlere ayak uydurmaya önem veriyoruz. Bizler her zaman evden eve nakliye hizmetinizde mukavemeti yüksek ambalajlar kullanmaktadır. Bediroğlu Nakliyat ile anlaşma yaptıktan sonra taşınma gününde evinize gelip ekibimiz mobilyalarınızın tamamını paketlemektedir. Ayrıca kırılacak hassas eşyalarınız steril beyaz kağıtlara sarılmaktadır. Değerli ve antika eşyalarınız özenli bir şekilde ambalajlanarak uygun ebatlı kolilere yerleştirilmektedir.

Küçükyalı Eşya Depolama

Küçükyalı eşya depolama alanlarımız son derece korunaklı ve eşyalarınızın emniyeti için uygundur. Firmamızda en küçük koliden başlayarak geniş salon salomanje evlerin dahi eşyalarını muhafaza edecek eşya depolama alanlarımız mevcuttur. Bununla birlikte eşya depolama alanlarımızda hava koşullarına karşı özel tedbirler alınmaktadır. Eşya depolama için öncelikle eşyaların muhafaza edileceği yerin hijyen koşullarına uygun olması şarttır. Nakliye firmamızın sahip olduğu eşya depoları periyodik olarak temizlenmekte ve sağlığa uygun ekipmanlarla dezenfekte edilmektedir.

Küçükyalı ev eşyası depolama hizmetimizde müşterilerimize en uygun fiyatlarla profesyonel hizmet sunulmaktadır. Evden eve eşya depolama eşyalarınızın taşıma, ambalajlama, kolileme, demonte gibi hizmetlerinden oluşmaktadır. Ayrıca eşya depolama hizmetimizde müşterilerimizin eşyalarını daha düzenli depolamak adında bireysel depolama planı oluşturmaktayız.

Küçükyalı Eşya Depolama Fiyatları

TEKLİF AL Nakliyat Fiyatları Aylık Depo Ücreti Extra Hizmetler
1+0 Ev Taşıma 1.200 ₺ 400₺ 150-200₺
1+1 Ev Taşıma 1.400 ₺ 550₺ 150-200
2+1 Ev Taşıma 1.900 ₺ 650₺ 150-200₺
3+1 Ev Taşıma 2.700 ₺ 750₺ 150-200₺
4+1 Ev Taşıma 3.500 ₺ 1.000₺ 150-200₺
Ofis Taşıma 3.400 ₺ Teklif Al 150-200₺

Küçükyalı Ofis Taşıma

Küçükyalı ofis taşıma konusunda lider olan firmamız hızlı, dinamik ve profesyonel ekibiyle ofis taşımacılığı yapmaktadır. Ev taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma hizmetleri de dikkat ve özen isteyen bir iştir. Ofis deyince akla bilgisayar, çeşitli elektronik cihazlar, evraklar, klasörler, ofis sandalyeleri ve buna benzer birçok demirbaş eşya gelmektedir. Ofis taşımacılığında her eşyanın taşıma prensibi ayrıdır. Bilgisayar, tarayıcı ve fotokopi makinesi gibi elektronik aletlerin ekstra bir köpük ile desteklenmesi şarttır.

Ayrıca nakliye araçlarına konulurken üzerine herhangi bir ağır eşya gelmemesi gerekir. Büro eşyalarını son teknolojik şarjlı makinelerle söküp özel kolilere yerleştirmekteyiz. Ofis için dosyaların düzeni oldukça önemli olduğundan dosyalar ayrı bir şekilde paketlenmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda fazla eşyalara tarafımızdan tarafından eşya depolama yapılmaktadır.

Ofis taşımacılığı konusunda bir diğer hassas nokta ise taşıma işleminin süresidir. Ofis taşımacılığında zaman ve hız en önemli faktördür. Eşyalar ne kadar hızlı ve titizlikle taşınırsa ofislerin iş başı yapması da bir o kadar hızlı olacaktır. Bu noktada Küçükyalı ofis taşımacılığı firmamız devreye girmektedir. Profesyonel ofis taşımacılığı yapan firmamız ofis malzemelerini süratli ve güvenli bir şekilde taşıyacak teknik alt yapı ve donanıma sahiptir. Ofis taşımacılığı konusunda fiyat bilgisi ve hizmetlerin nasıl olduğu konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Küçükyalı Asansörlü Nakliyat

Küçükyalı asansörlü nakliyat firması olarak her durum ve koşulda asansörlü taşıma sistemimizle eşyalarınıza gerçek anlamda özen gösteriyor ve koruyoruz. Asansörlü nakliyat yüksek katlı binalardaki eşyaların daha hızlı ve hasarsız yüklenmesini ve boşaltılmasını sağlayan modüler bir taşıma sistemidir. Nakliye sektörü teknolojik gelişmelere ayak uydurarak asansörlü taşımacılık hizmetini başlatmıştır. Bu kreatif taşımacılık şekli yerinde ve doğru şekilde yapılırsa en güvenli ve kaliteli taşımacılığı sağlamaktadır. Asansörlü taşımacılık yapılırken asansör sistemi en uygun yere konumlandırılır.

Asansörlü nakliyat fiyatları taşınacak kat sayısına göre hesaplanır. Örneğin 6. kata asansörlü taşımacılık yapmak ile 20. kata asansörlü taşımacılık yapmak arasında bir miktar fiyat farkı bulunabilir. Asansörlü taşımacılıkta kurulum maliyeti ücretin belirlenmesinde rol oynar. Asansörlü nakliye hizmeti ev taşıma fiyatlarında fiyat farkı olarak yansımaktadır. Yani kar marjı gözetmeksizin masraf talep edilmesi de denilebilir.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

1. Küçükyalı evden eve nakliye hizmeti kaç kişi ile verilmektedir?

Evden eve nakliye hizmeti eşyaların sayısına, koli adedine ve evin büyüklüğüne göre değişir. Normal şartlarda evden eve nakliye hizmetinde çalışacak personel sayısı en az 4 en fazla 10 kişidir.

2. Ev taşıma genel olarak ne kadar sürer?

Ev taşıma süresi eşya miktarına ve evin konumuna göre farklılık gösterir. Eğer ortalama bir saat vermek gerekirse 1 iş günü diyebiliriz.

3. Küçükyalı evden eve nakliye hizmetinde sigortalı taşımacılık mevcut mudur?

Profesyonel ev taşımacılığı yapan her firmasının sigortalı eşya taşıma prensibine uyması gerekir.  evden eve nakliyat firmamız Küçükyalı eşyaların miktarına bakmaksızın sigortalı taşımacılık yapmaktadır.

4. Küçükyalı evden eve taşımacılıkta asansörlü taşıma hizmeti var mı?

Evet. Evden eve taşımacılıkta firmamız dileyen müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir.

5. Küçükyalı nakliye sırasında kullandığınız ambalaj malzemeleri nelerdir?

Evden eve taşımacılık işinde kullandığımız ambalaj malzemeleri arasında; balon, boncuklu naylon, plastik kapaklı kutu, streç kaplama malzemeleri, her türlü ebatta koli, havalı Kraft kâğıtlar bulunur.

6. Küçükylı ev taşımada nakliyat fiyat bilgisi?

Küçükyalı evden eve taşımacılık firmamız en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermektedir. Fiyatlarımızı belirleyen faktörler arasında mesafe, personel sayısı, eşyaların miktarı gibi etkenler bulunur.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]