Tuzla Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma
Ofis Taşımacılığı
Ocak 7, 2021
ağrı evden eve nakliyat
Ağrı Evden Eve Nakliyat
Ocak 8, 2021
tuzla evden eve nakliyat

tuzla evden eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat olarak her bölgeye hizmet sunmaktayız. Tuzla Nakliyat olarak İstanbul tuzla şehir içi ve tuzla şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız.

Tuzla evden eve nakliyat firması olarak hizmet verirken titizliği ve güveni ilke edinip yolumuza tüm gücümüz ile devam etmekteyiz. Tuzla nakliye firmaları arasında saygın yere sahip olan Bediroğlu Nakliyat taşıma ve depolama yaparken kullandığı tüm ekipmanları dezanfekte etmektedir.

Tuzla ilçesinde birçok nakliye firmaları bulunmaktadır. Yük ve eşya taşıma yaptıracaksanız kalitesiz ve komisyoncu firmalardan uzak durmanızı öneririz.

Tuzla Eşya Taşıma Firması

Tuzla eşya taşıma firması kaliteli, profesyonel ve titiz ekip çalışması ile hizmet vermektedir. Tuzla nakliye firmalarına nazaran sunduğu hizmetle adından söz ettiren Bediroğlu Nakliyat ekonomik fiyatlara hizmet vermektedir. İstanbul Tuzla nakliye firmaları arasında başta gelen isimlerden olan Bediroğlu Nakliyat profesyonel ve kaliteli hizmet verdiği için Tuzla nakliye denildiğinde akla gelen ilk firma haline geldi.

İstanbul Tuzla Nakliye Firması 

Ev ve ofis taşıma işleminde başarılı olan Bediroğlu Nakliyat Tuzla-İçmeler bölgesinde faaliyet gösteren bir nakliye firmasıdır. Birçok sektörde faaliyet gösterir. Tuzla bölgesinde yaşıyorsunuz, taşınacaksınız ama bu süreç sizi korkutuyor mu?

Birçok kişinin tercihi olan Bediroğlu Nakliyat’ı tercih ederek bu sıkıntılı süreçten kurtulabilirsiniz. İstanbul Tuzla Nakliye Firması taşınacak eşyaların tek tek raporlamasını yapar ve sigorta kapsamına sokar. Ürünlerinizi tek tek ve özenle ambalajlar. Araçlara uzman ekip tarafından yüklenen eşyalarınız teslim edilirken de aynı özen ve özveri ile çalışır. Ürünleri tek tek yerleştirmesini yapar.

Bu sayede aslında sıkıntılı olan taşınma süreci en kolay şekilde tamamlanır.

Tuzla Nakliyat Nedir?

Taşınması gereken eşyaların bir adresten diğer adrese taşınmasına nakliyat denir. Taşımacılık olarak da adlandırılır. Nakil kelimesinden meydana gelmiştir. Yük taşımacılığı yapan sektörler tuzla nakliyat olarak adlandırılır.

Tuzla Asansörlü Taşımacılık

Tuzla asansörlü taşımacılığın tarihçesini inceleyecek olursak insanın yaratılışına kadar uzanan bir yolculuğa çıkmış oluruz. İlk asansörler basit ve insan gücüne dayalıydı. Tuzla asansörlü nakliye firması olarak hayatı kolaylaştırmayı ilke edindik.

Bediroğlu Nakliyat’ın Hizmet Alanları

1 – Tuzla Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliye firması Bediroğlu Nakliyat uzman ekibiyle sektöre damgasını vurmuştur. Taşınacağınız evden eşyaları büyük özenle alan taşınacağınız eve kurulumunu sağlayan Bediroğlu Nakliyat Tuzla Bölgesinde adından sıkça bahsettiren bir firma halini aldı. Eskiden taşıma sistemlerinde asansör kullanılmamaktaydı. Tamamen iş gücüyle taşımacılık yapılmaktaydı. Asansörler vardı ama pahalıydı o yüzden piyasaya çok yayılamamıştı. Tuzla asansörlü evden eve nakliyat işlerinde  asansör pratik ve hızlı iş gördüğü için ilgi odağı noktasına geldi.

Ekip arkadaşlarımız ilk önce evinize gelip eksper yapmakta.

  • Ne kadar eşya var?
  • Hangi araç ve ekipman kullanılabilir?
  • Nasıl taşınır?
  • Asansör gerekli mi?
  • Asansör kullanılacaksa hangi cama kurulum yapılabilir?

Gibi soruların cevabını arayan ekibimiz tüm bilgileri not alır. Onu boş olan camlar asansör kurulumu için tercih edilir.

Taşınma esnasında eşyalar asansöre çok dengeli bir şekilde yerleştirilir. Çoğu eşya asansör sistemi ile içeriye alınıyor. Saatler içerisinde eşyalar rahat ve güvenli şekilde binadan alınıp araca yükleniyor. Taşınması gereken adrese titiz ve dikkatli şekilde teslim ediliyor. Bu işlemler için uzman ekip görevlendirilmektedir. Ekibin tamamı alanında uzman ve eğitim almış kişilerden oluşur.

tuzla evden eve nakliyat

tuzla evden eve nakliyat

 

2 – Tuzla Ofis Taşımacılığı

Kurumsal firmaların bir yerden başka bir yere taşınmasına ofis taşımacılığı denir. Tuzla ofis taşımacılığı yapan firmaların başında gelen Bediroğlu Nakliyat alanında uzman ekibiyle hizmet göstermeye devam etmektedir. Son yıllarda sıkça duyduğunuz ofis taşımacılığı ile adından sıkça söz ettiren Tuzla Nakliyat Şirketi bu zamana kadar yaptığı bütün taşıma işlerinde kalitesini kanıtlamıştır.

Tuzla Bediroğlu Nakliyat vermiş olduğu İsmet ve çalışma aşkıyla aile ortamında çalıştığını ilke edinir. Müşterilerimiz bizim ailemizdir. Her firma ofis taşımacılığında farklı metot uygular. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteyle sektörün en iyi firması haline gelmiştir. Tuzla ofis taşımacılığı denince akla gelen ilk firma olmayı başarmıştır. Bediroğlu taşımacılığımdan hizmet alan müşterilerimiz rahat ve güvenli bir süreç yaşamaktadır. Tuzla ofis taşıma şirketi her türlü nakliye faaliyetlerinde destek vermektedir. Ayrıca yaptığı tüm hizmetlerde oluşabilecek tüm sıkıntıların önüne geçmek için eşyalarınızı sigortalayarak hizmet verir.

3 – Tuzla Ev Eşyası Depolama

Tuzla Eşya Depolama; Depolama alanında faaliyet sürdürmektedir. Fazla eşyanızı ya da mevcuttaki eşyalarınızı Bediroğlu Nakliyat’a emanet edebilirsiniz. Bediroğlu Nakliyat güvencesi ile hızlı ve düzgün hizmetle karşılanırsınız. Günümüzde depolama faaliyeti veren firma sayısı çok azdır. Tuzla Eşya depolama hızlı ve uzman ekibi ile yollardır nakliye dışında depolama faaliyeti de vermektedir.

Tuzla Nakliyat Eşya Taşıma

Nakliye işinde işini meslek edinmiş tecrübeli firmalarla çalışmak gerekir. Tuzla eşya taşıma zamanında teslim, güvenli nakliyat, nakliye işinde önemli faktörlerdir. Tuzla Bediroğlu Nakliye paketleme ve asansörle taşıma işlemlerinde taşınacak eşyaları tespit etmek konusunda çok hassas bir özveri ile çalışmaktadır. Çünkü cinsine göre paketleme yapmamak, istiflememek eşyalara zarar verebilir. O yüzden Bediroğlu Nakliyat işini özveri ve titizlik ile yapar. Asansörlü taşımacılık hizmeti sunan Firmamız zamandan tasarruf etmeyi amaçlamıştır. Asansörlü taşımacılık daha güvenli ve pratik bir çözüm olacaktır. Taşıma konusunda en uygun aracı seçmek gerekir. Geniş araç portföyü ile Tuzla Nakliyat müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır.  Ekspertizle çalışmayan firmalar taşıma esnasında aksaklıkların çıkmasına neden olacaktır. Nakliyat işlerinde mesafe yük miktarı tespiti yapılır. Bu tespit doğru yapılmazsa fiyat konusunda karmaşalar yaşanır. Fiyat konusunda tutarsızlığa yer vermemek için tespit yapılırken dikkat edilmesi gerekir.

Bediroğlu Nakliyat Güvencesi İle Taşımacılık

Evinize gelen uzman ekipler eşyalarınızın listeler ve tek tek sigorta kapsamına sokulur. Eşyalar tek tek paketlenir. Bu işlem uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.  Uzman ekipler tarafından yapılan paketleme sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi ya da kırılması engellenir. Paketlenen ürünler taşıma şekline göre gerek duyulursa asansör sistemi kurularak dikkatli bir şekilde evden çıkarılıp araca yüklenir. Taşıma sürecinde şoföründe alanında uzman olması çok önemlidir. Eşyalarınız taşınacak adrese getirilerek dikkatli şekilde yerleştirilmekte. Tüm bu işlemler yapılırken günümüzde yaygın olan

Covid-19 nedeni ile uzman ekibimiz gerekli hijyen ve mesafe kurallarına uyar eldivensiz çalışmazlar. Kullanılan tüm ekipmanlar dezanfekte ile temizlenmekte.

Tuzla Bediroğlu Nakliyat ev ve ofis taşıma konusunda yılların tecrübesiyle kalitesini kanıtlamış sektörün adından bahsettiği firma haline gelmiştir. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti veren Bediroğlu Nakliyat fiyatlarıyla her kesime hitap eder.

Bediroğlu Nakliyat Tarihçesi

Bediroğlu Nakliyat İstanbul’da kurulmuş olan bir firma. 1982 yılında evden eve nakliyat sektörüne adım atmıştır. Taşımacılık firmamız her ne olursa olsun hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemiştir. İlk olarak İstanbul Maltepe de kurulan Bediroğlu Nakliyat sunduğu hizmet ve kalite ile günden güne büyümüştür.

Bediroğlu Nakliyatın temel ilkesi hizmet, dürüstlük ve samimiyettir. Ne olursa olsun asla prensiplerinden taviz vermeyen Fizrmamız başarısını bu prensiplere borçludur.

2 Comments

  1. nakliyeci dedi ki:

    güzel firma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir